Augaliniai aliejai

Avokadų, agurklės, migdolų, abrikosų kauliukų, nakvišų, arganų, sezamų sėklų, o gal erškėtuogių? Sunku išsirinkti, nes dosnioji gamta dovanoja odai, plaukams ir visam kūnui puoselėti pačių įvairiausių augalinių aliejų. Kurį bepasirinktumėte, galite būti ramūs, jog sau nepakenksite, juk augaliniuose aliejuose, ypač nerafinuotuose, nėra nei konservantų, nei dažiklių, kvėpiklių ar kitokių cheminių medžiagų.

Augaliniai aliejai puikiai drėkina, maitina, netrukdo odai kvėpuoti. Paprastai tinka bet kuriam odos tipui, nes sausą odą sutepa, o riebią – švelniai išvalo. Saugo nuo nepageidaujamo poveikio, kurį sukelia kaitri saulė, žvarbus vėjas, kandantis šaltukas ar maudynės baseine, padeda save tausoti iš vidaus...

Šlakeliu augalinio aliejaus praturtinsite mėgiamą kūno losjoną, veido kremą ar šampūną. Nuvalysite makiažą arba sumaišę su rupia druska, ruduoju cukrumi, o gal kavos tirščiais, nušveisite odos paviršių, pašalindami negyvas ląsteles, atgaivinsite odą, praturtinsite ir paskaninsite pačius gardžiausius valgius.

Augaliniu aliejumi pamaitinsite plaukus, suteiksite jiems žvilgesio, glotnumo ir švelnumo. Sustiprinsite nagus, atjauninsite rankų odą, sušvelninsite šiurkščias pėdas.

Tik nepamirškite, kad aliejai savaime į odą neįsigeria. Kartu su vandeniu aliejus įsiskverbia į odą daug geriau, ją giliau sudrėkindamas, pamaitindamas ir nepalikdamas nepageidaujamo riebumo jausmo odos paviršiuje. Todėl aliejų visuomet tepkite ant drėgnos odos, paskirstykite drėgnais delnais arba maišykite su hidroliatais (distiliuotais augalų vandenimis).

Augaliniais aliejais galima praturtinti kasdienį maisto racioną. Juose gausu nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, kurių žmogaus organizmas pats negamina ir privalo gauti su maistu,  Šių medžiagų trūkumas neigiamai veikia odos būklę.

Rinkitės vieną, kelis ar keliolika iš gausaus mūsų siūlomo aliejų asortimento. Atraskite tai, kas tinka ir patinka. Išbandykite, puoselėkite, rūpinkitės savo oda ir sveikata, o ji jums atsidėkos puikia išvaizda ir jaunystės spindesiu...

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

 

 

Tapk draugu Facebook tinkle