Žaliasis aliejus "Plius"

 
 
 
Apie produktą:
Žaliasis aliejus - tai aliejinis vaistinių augalų balzamas, pagamintas iš jaunų šaltalankių ūglių, lapų ir uogų, ramunėlių žiedų, dilgėlių ir jonažolių stiebų, varnalėšų šaknų aliejinės ištraukos. Jo sudėtyje nėra stabilizatorių ir konservantų. Balzamo sudėtyje gausu vitaminų, mineralų, flavonoidų, karotenoidų, riebalų rūgščių ir kitų naudingų medžiagų, regulioja odos lipidų (riebalų) apykaitą, užkerta kelią pleiskanų atsinaujinimui, skatina plaukų augimą, stabdo slinkimą, maitina plaukų šaknis, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, mažina odos šerpetojimą ir sudirgimą, puoselėja lūžinėjančius, sausus ir silpnus plaukus.
 

Tai subalansuotas, natūralus biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas. 

Žaliasis aliejus plius ypač rekomenduojamas nusilpusiems, lūžinėjantiems, slenkantiems, pažeistiems plaukams, pleiskanotai galvos odai prižiūrėti.

 

Žaliasis aliejus "plius" elektroninėje parduotuvėje http://rudugys.lt/zaliasis-aliejus-plius100ml

 

Vartojimas: 

Pleiskanotai galvos odai – įmasažuokite šiek tiek aliejaus mišinio į galvos odą, palaikykite 20 – 30 minučių ir švariai išplaukite.

Slenkantiems plaukams – 3 – 5 minutes aliejumi masažuokite galvos odą, tuomet apvyniokite plaukus rankšluosčiu ir palaikykite ne mažiau kaip tris valandas. Po to gerai išplaukite. Procedūrą kartokite du kartus per savaitę vieną mėnesį.

Pažeistiems plaukams – perskalaukite plaukus šiltu vandeniu, nusausinkite ir išdžiovinkite plaukų džiovintuvu. Šiltą galvos odą gerai ištrinkite žaliuoju aliejumi, apvyniokite rankšluosčiu ir palaikykite 4 valandas. Išplaukite šampūnu. Kartokite kartą per savaitę vieną mėnesį.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Maisto papildai negali būti vartojami kaip maisto pakaitalai. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.

Tapk draugu Facebook tinkle