Mao Feng baltoji arbata

 
Apie produktą:
Imperatoriškas gėrimas Mao Feng - aukščiausios kokybės gaivaus ir švlenaus skonio, gėlių aromato baltoji arbata, kupina antioksidantų, saugančių nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.
 

 

Mao Feng baltoji arbata laikoma viena iš geriausiųjų kiniškų arbatų dešimtuke. Tai šviežia ir švelniai saldi žalioji arbata su gėlių aromatu iš kalnuotųjų Kinijos regionų. Ji auginama aukštai kalnuose, ploni ir gležni lapeliai bei neprasiskleidę viršūniniai pumpurai skinami anksti pavasarį. Kad užtikrinti aukščiausios kokybės arbatos švelnumą, išlaikomos skinamų pumpurų ir lapų proporcijos. Mao Feng – puikaus skonio baltoji arbata, iš vieno gražiausių Kinijos regionų. Šio, gėlių aromato gėrimo spalva vos gelsva, o skonis švelnus ir gaivus, su vos juntamu gėliniu saldumu. Atpalaiduojantis gėrimas, tinkantis mėgautis bet kuriuo paros metu...

 

Apie baltąją arbatą

Baltoji arbata – mažiausiai apdorota arbatos rūšis. Išskirtines jos savybes lemia ypač kruopštus arbatmedžio lapų rinkimas ir specifinis jų apdirbimas. Šiai arbatai ankstyvą pavasarį renkami tik jaunučiai viršūniniai, vos prasiskleidę lapeliai ir dar neišsiskleidę pumpurai, kupini pavasarinės energijos, todėl šviesi, vos gelsvos spalvos arbata daro didžiulį poveikį geriančiojo sveikatai.

Nuskinti arbatmedžių pumpurėliai dar būna pasidengę švelniais pūkeliais, nuskinti lapukai neapdorojami termiškai, nemaigomi, nekratomi ir nėra jokių fermentacijos etapų, paprasčiausiai vytinami, todėl baltoji arbata išsaugo ką tik nuskintų lapelių, turinčių didelį kiekį vitaminų ir mineralų, savybes.

Pagal antioksidantų kiekį šios rūšies arbata pirmauja, jos ekstraktai naudojami kosmetikoje, skirtoje brandžiai, senstančiai odai, šioje arbatoje itin gausus vitamino C kiekis, jungdamasis su taninais, nežūsta net prie 80 laipsnių temperatūros.

Baltoji arbata – imperatorių gėrimas, viena vertingiausių ir geidžiamiausių.

 

Mūsų patarimai

Arbata – vienas iš gyvenimo malonumų. Tai greitas atsipalaidavimas nuo beprotiško šiuolaikinio gyvenimo tempo. Neskubėkite, arbata mėgaukitės pamažu.

Arbatą visuomet laikykite sandariai uždarytą, atskirai nuo kitų maisto produktų ir kvepiančių daiktų, kad nepritrauktų pašalinių kvapų.

Arbatos plikymui naudokite tik šviežią vandenį, niekada nenaudokite jau anksčiau virinto. Baltajai arbatai reikia ypač minkšto vandens.

Prieš plikydami, arbatinuką ar puodelį visuomet iš pradžių pašildykite - perliekite verdančiu vandeniu. 

Baltąją arbatą geriausiai ragauti užpilant keletą kartų, palaipsniui didinant vandens temperatūrą. Pirmą kart užpilant naudojamas 70 laipsnių temperatūros vanduo, o kitais kartais – 80 laipsnių temperatūros vanduo. Šiam gėrimui labai svarbus nekarštas ir kokybiškas vanduo!

Puodeliui vandens rekomenduojama berti 2 arbatinius šaukštelius baltosios arbatos ir pirmąjį kartą užpylus laikyti 5 – 8 minutes, o vėliau – 2 – 3 minutes. Kuo šviesesni arbatos lapeliai, tuo ilgiau gali būti plikoma.

Šioje arbatoje mažiau kofeino ir daug daugiau antioksidantų nei kitose, todėl mėgaukitės, mėgaukitės ir vėl mėgaukitės!

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle