Lapačio arbata

 
Apie produktą:
Lapačio žievėje yra medžiagų (angl. lapachol ir beta-lapachon).

Lapačio arbata gaminama iš visžalio medžio, dar vadinamo Pau D‘Arco (lot. Handroanthus impetiginosus) vidinės žievės. Šių medžių tėvynė – Pietų Amerika, kur šio medžio žievė buvo vartojama gydymo tikslais tūkstančius metų.

 

 

Mūsų patarimai

Lapačio arbatos ruošimas

1 valgomąjį šaukštą šios arbatos užplikykite 1 litru verdančio vandens ir pavirkite ant nedidelės kaitros apie 5 minutes. Palaikykite 10 – 15 min., kad pritrauktų. Nukoškite ir gerkite. Per parą nerekomenduojama gerti daugiau nei 1 litrą šio nuoviro.

 

Kai kurių šaltinių duomenimis, lapačio arbatos nerekomenduojama vartoti per dideliais kiekiais (ši arbata turi kraują skystinančiu savybių, perdozavus, gali sukelti pykinimą). Nerekomenduojama šios arbatos vartoti sergantiems inkstų ir kepenų veiklos sutrikimais, nėščiosioms ir maitinančioms moterims bei vartoti be pertraukos ilgiau nei šešias savaites.

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle