Medaus krūmo arbata

 
Apie produktą:
Labai gardi ir aromatinga medaus krūmo arbata, pasižyminti gėliniu, džiovintų vaisių ir medaus aromatu gausi antioksidantų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų. Šioje arbatoje nėra kofeino ir kitų stimuliuojančių medžiagų, arbata naudinga bet kurio amžiaus žmonėms, papildo organizmą naudingomis medžiagomis, geria malšina troškulį.

 

Medaus krūmo arbata gaminama iš Pietų Afrikoje augančio krūmo (lot. Cyclopia intermedia) lapelių, stiebelių, o kartais ir iš žiedelių. Nupjautas augalas susmulkinamas, fermentuojamas ir džiovinamas.

Arbata pasižymi gėliniu, medaus ir džiovintų vaisių skoniu ir aromatu, yra labai gardi ir kvapni bei kupina teigiamą poveikį žmogaus sveikatai turinčių savybių.

 

Mūsų patarimai

Medaus krūmo arbatos ruošimas

Puodeliui reikia 1 arbatinio šaukštelio šios arbatos, kurią užpilkite verdančiu vandeniu ir palaikykite 10 – 15 min. Kuo ilgiau laikysite, tuo  sodresnio, išraiškingesnio skonio ir aromato bus jūsų arbata. Rekomenduojama saldinti medumi, ruduoju cukrumi ar balinti pienu.

 

Taip pat išbandykite kitokias medaus krūmo arbatas:

Arbatą „Pasakos aromatai“ – su medaus krūmo, rooibos arbatomis, obuolių gabaliukais, amalais, apelsinų žiedais, rožių žiedlapiais, šeivamedžiais, braškių ir kivi gabalėliais.

Arbatą „Šamano žolelės" – su medaus krūmo arbata, cinamonais, kakavos gabalėliais, cikorija, imbierais, gvazdikėliais, kardamonais, apelsinų gabalėliais, žaliąja mate arbata, papajų, vanilės gabalėliais, citrinžolėmis, ožkarožėmis, vingiorykštėmis bei rožiniais pipirais.

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle