Raudonoji šaknis

 
Apie produktą:
 
 

Tai pupinių šeimai priklausantis augalas, lietuviškai vadinamas raudonuoju kirveniu, kirveniu arba sibriniu kirveniu, liaudiškai – raudonąja šaknimi, augantis Azijoje, Sibire, Šiaurės Afrikoje, Šiaurės Amerikoje ir kai kuriose Europos dalyse.

Liaudies medicina pataria:

arbatos paruošimui 5 g šaknies užpilkite 600 ml verdančio vandens, palaikykite 4 – 5 valandas ir vartokite arba pakaitinkite 5 – 7 minutes, leiskite pritraukti apie pusvalandį ir vartokite. Arbatą rekomenduojama gerti 3 kartus per dieną po 200 ml prieš valgį. Galite pasaldinti medumi.

Trauktinės paruošimui 60 g šaknų užpilkite 0,5 l stiprios degtinės ir dvi savaites laikykite kambario temperatūroje. Paruoštą trauktinę vartokite po 20 – 30 lašų su 1/3 stiklinės vandens, tris kartus per dieną prieš valgį.

Daugiau informacijos skaitykite: Sibiro flora

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

Tapk draugu Facebook tinkle