Pieniška oolong arbata

 
Apie produktą:
Pieniška oolong arbata, kaip kitos šios rūšies arbatos – tai pusiau fermentuota arbata, išsaugojusi žaliosios arbatos aromatą ir turinti ryškų skonį, tai tarpinė rūšis tarp nefermentuotos žaliosios ir pilnai fermentuotos juodosios arbatos. Nuskinti arbatmedžių lapai vytinami, kol pasiekia reikiamą fermentacijos lygį, sukratomi ar išsijojami, siekiant atrinkti reikiamo dydžio lapelius, susukami į kamuoliukus ir garinami, apdorojant pieno garais. Galiausiai, džiovinami ir rūšiuojami. Susukti, melsvai žalios spalvos šios arbatos lapeliai – kupini gaivaus ir malonaus dvelksmo, saldaus kvapo. Šios arbatos gėrimas – šviesiai geltonas, neįtikėtinai aromatingas ir gardus, dvelkiantis pienu.

 

Apie oolong arbatą

Dažnai oolong arbata laikoma geriausia iš visų rūšių, apie jos naudą sveikatai rašoma tradicinėse kinų medicinos knygose.

 

Mūsų patarimai

Arbata – vienas iš gyvenimo malonumų. Tai greitas atsipalaidavimas nuo beprotiško šiuolaikinio gyvenimo tempo.  Neskubėkite, arbata mėgaukitės pamažu.

Arbatą visuomet laikykite sandariai uždarytą, atskirai nuo kitų maisto produktų ir kvepiančių daiktų, kad nepritrauktų pašalinių kvapų.

Arbatos plikymui naudokite tik šviežią vandenį, niekada nenaudokite jau anksčiau virinto. 

Prieš plikydami, arbatinuką ar puodelį visuomet iš pradžių pašildykite - perliekite verdančiu vandeniu. 

Oolong arbatos neužpilkite pilnai užvirusiu vandeniu, kaitindami arbatinuką, neleiskite jam pilnai užvirti, o nuo kaitros nukelkite vos tik vanduo susiruoš burbuliuoti.

150 ml vandens imkite 3 g (du arbatinius šaukštelius) pieniškos oolong arbatos ir užpilkite 85 – 90 laipsnių temperatūros vandeniu. Laikykite 3 – 5 minutes, priklausomai nuo to, kokio stiprumo arbatos pageidaujate. Kuo daugiau arbatžolių naudosite ir kuo karštesniu vandeniu plikysite, tuo trumpiau laikykite. Užplikyti lapeliai vandenyje turėtų pilnai išsiskleisti.

Pirmąjį kartą arbatžoles tik užplikykite ir palaukę 5 – 10 sekundžių, vandenį nupilkite, o arbatžoles užpilkite nauju vandeniu.

Kad galėtumėte mėgautis pieniškos oolong arbatos skoniu, rekomenduojame naudoti Yixing puodelį, kuriam šią arbatą reikėtų plikyti 45 s – 1 min, pakartotinai užpylus, laiką didinant 15 s.

Gardžios arbatos!

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju. 

 
 

Tapk draugu Facebook tinkle