Oolong arbata "Uogų ragana"

 
Apie produktą:

Oolong arbata „Uogų ragana“ – tai oolong ir žaliosios arbatos mišinys, praturtintas šeivamedžių uogomis, raudonaisiais ir juodaisiais serbentais, aviečių ir braškių gabalėliais, natūraliais aromatais. Puikus vitaminų ir geros nuotaikos užtaisas!

 

Oolong arbata - tai dalinai fermentuota, išsaugojusi žaliosios arbatos aromatą ir turinti ryškų skonį arbata, tarpinė rūšis tarp nefermentuotos žaliosios ir pilnai fermentuotos juodosios arbatos. Kuo mažiau fermentuota, tuo artimesnė žaliajai, kuo daugiau fermentuota, tuo artimesnė juodajai arbatai. Oolong arbatos dažnai natūraliai aromatizuojamos, įdedant įvairių žiedlapių (jazminų, chrizantemų ir pan.). Užplikius virintu vandeniu, arbatžolių pumpurai ir lapeliai visiškai išsiskleidžia, jų krašteliai yra tamsesni nei lapo vidurys, kuris mažiau paveiktas fermentacijos proceso.

Dažnai oolong arbata laikoma geriausia iš visų rūšių, apie jos naudą sveikatai rašoma tradicinėse kinų medicinos knygose.

Žalioji arbata – tai arbata, kurią gaminant oksidacijos procesas sustabdomas po minimalaus laiko, taip išsaugant maistines medžiagas – vitaminus, mineralus, taninus, antioksidantus ir kt. Trumpesnis apdorojimo laikas suteikia žaliajai arbatai švelnų aromatą, subtilų skonį. Žaliųjų arbatų rūšių yra daug ir visos jos yra savito skonio.

Oolong arbata „Uogų ragana“ – tai oolong ir žaliosios arbatos mišinys, praturtintas šeivamedžių uogomis, raudonaisiais ir juodaisiais serbentais, aviečių ir braškių gabalėliais, natūraliais aromatais.

 

Mūsų patarimai

Arbata – vienas iš gyvenimo malonumų. Tai greitas atsipalaidavimas nuo beprotiško šiuolaikinio gyvenimo tempo. Arbata nuskaidrina protą, pagerina kraujotaką. Neskubėkite, arbata mėgaukitės pamažu.

Arbatą visuomet laikykite sandariai uždarytą, atskirai nuo kitų maisto produktų ir kvepiančių daiktų, kad nepritrauktų pašalinių kvapų.

Arbatos plikymui naudokite tik šviežią vandenį, niekada nenaudokite jau anksčiau virinto. 

Prieš plikydami, arbatinuką ar puodelį visuomet iš pradžių pašildykite - perliekite verdančiu vandeniu. 

150 ml vandens imkite 3 g (du arbatinius šaukštelius) arbatos mišinio ir užpilkite 85 – 90 laipsnių temperatūros vandeniu. Laikykite 3 – 5 minutes, priklausomai nuo to, kokio stiprumo arbatos pageidaujate. Kuo daugiau arbatžolių naudosite ir kuo karštesniu vandeniu plikysite, tuo trumpiau laikykite. Užplikyti lapeliai vandenyje turėtų pilnai išsiskleisti.

Pirmąjį kartą arbatžoles tik užplikykite ir palaukę 5 – 10 sekundžių, vandenį nupilkite, o arbatžoles 

puodelį, kuriam šią arbatą reikėtų plikyti 45 s – 1 min, pakartotinai užpylus, laiką didinant 15 s.

Gardžios arbatos!

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle