Aromatiniai žaliųjų arbatų mišiniai

 
 
 
Apie produktą:
Parduotuvių tinklas ALIEJUS siūlo tik aukštos kokybės pačių įvairiausių rūšių žaliąsias arbatas, praturtintas gėlių žiedlapiais, džiovintų vaisių gabalėliais ir kitais priedais bei pagardintas tik natūralios kilmės aromatinėmis medžiagomis. Šios arbatos skirtos tiems, kurie nenori ar negali vartoti grynųjų žaliųjų arbatų, nori paįvairinti savo kasdienybę ir išbandyti naujų skonių!
 
 

 

Žalioji arbata – tai arbata, kurią gaminant oksidacijos procesas sustabdomas po minimalaus laiko. Ryte skinti arbatmedžių lapeliai nėra vytinami, o kad juose nevyktų fermentacija, lapeliai garinami (nuplikomi ar apšutinami karštais garais) arba sausai kepami karštose keptuvėse, o tik po to kočiojami ir džiovinami. Taip išsaugomos maistinės medžiagos – vitaminai, mineralai, taninai, antioksidantai ir kt. Trumpesnis apdorojimo laikas suteikia žaliajai arbatai švelnų aromatą, subtilų skonį. Žaliųjų arbatų rūšių yra daug ir visos jos yra savito skonio.

Žaliojoje arbatoje gausu pačių įvairiausių vertingų medžiagų (jų randama daugiau kaip keli šimtai) - enzimų, aminorūgščių, lipidų, sterolių, vitaminų, mineralų, katechinų, stimuliuojančių ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų.

 

Žalioji arbata „Afrikos širdis“ – žalioji arbata Kenija, braškių, bananų ir abrikosų gabalėliai, aviečių lapeliai, saulėgrąžų žiedlapiai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Amžinas gyvenimas“ – žalioji arbata „Sencha“ , „Ming Mee“, „Gunpowder“, „Wu Lu“, baltoji arbata, jazminų ir rugiagėlių žiedlapiai, džiovintos juodųjų ir raudonųjų serbentų uogos, ženšenių šaknys, abrikosų gabalėliai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Aštuoni Šaolinio lobiai“ – žalioji arbata „Sencha“, „Gunpowder“, „Mini Tuo Tea“, „Chun Mee“, „Lung Ching“, „Snow Bud“, „Pi Lo Chun“, baltoji arbata, braškių gabalėliai, cukruoti ananasų gabalėliai, saulėgrąžų žiedlapiai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Babilono paslaptis“ – žalioji arbata „Golden Yunnan“, „China White Tips“, baltoji arbata „China Mao Feng“, obuolių gabalėliai, cinamonų lazdelės, apelsinų žievelės, granatų sėklos, rugiagėlių žiedlapiai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Bambukas“ – žalioji arbata „China Sencha“, „Japan Bancha“, „Genmaicha“, imbierų gabalėliai, kardamonai, cukruoti ananasų, mangų ir papajų gabalėliai, kokosų drožlės, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Braškių grietinėlė“ – žalioji arbata „China Sencha“, „Fog Tea“, „Pai Mu Tan“, „Ling Ching“, „Genmaicha“, braškių gabalėliai, saulėgrąžų žiedlapiai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Džiunglės“ – žalioji ir juodoji arbata, cukruoti ananasų ir papajų gabalėliai, džiovinti kiviai, medetkų, saulėgrąžų ir rugiagėlių žiedlapiai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Imbieras – citrina“ – žalioji arbata „China Sencha“, citrinų ir imbierų gabalėliai, apelsinų žievelės, saulėgrąžų žiedlapiai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Jazminas“ – žalioji arbata, jazminų žiedai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Obuolys - avietė“ – žalioji arbata „China Golden Yunnan“, „Chun Mee“, „Guangxi“, džiovintos avietės, cukruoti papajų gabalėliai, obuolių griežinėliai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Serbentas – vyšnia“ – žalioji arbata „China Golden Yunnan“, „Chun Mee“, „Guangxi“, baltųjų kinrožių žiedlapiai, vyšnių gabaliukai, raudonieji serbentai, dedešvų lapai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Su kaktusų žiedais“ – žalioji arbata „Sencha“, kaktusų žiedlapiai, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Su ženšeniu“ – žalioji arbata „China Sencha“, ženšenio šaknis, natūralūs aromatai.

 

Žalioji arbata „Sveikam kūnui“ – žalioji arbata „China Ming Mee“, cinamonai, apelsinų žievelės, imbierų gabalėliai, kardamonai, gvazdikėliai, juodieji pipirai, saulėgrąžų žiedlapiai, natūralūs aromatai.

 

Įdomu

Žaliojoje arbatoje nemažai kofeino, tačiau jo poveikis, lyginant su kava, pasireiškia lėčiau ir veikia ilgiau.

Tiek žalioji, tiek juodoji arbata gaminama iš to paties arbatkrūmio (lot. Camellia sinensis), tik žalioji nefermentuojama, o juodoji fermentuojama, todėl pastarosios lapeliai tamsesni, o skonis stipresnis.

Žaliojoje arbatoje mokslininkai randa iki 300 cheminių junginių, kurių daugelis dar neištirta.

 

Mūsų patarimai

Arbata – vienas iš gyvenimo malonumų. Tai greitas atsipalaidavimas nuo beprotiško šiuolaikinio gyvenimo tempo. Arbata nuskaidrina protą, pagerina kraujotaką. Neskubėkite, arbata mėgaukitės pamažu.

Arbatą visuomet laikykite sandariai uždarytą, atskirai nuo kitų maisto produktų ir kvepiančių daiktų, kad nepritrauktų pašalinių kvapų.

Arbatos plikymui naudokite tik šviežią vandenį, niekada nenaudokite jau anksčiau virinto. 

Prieš plikydami, arbatinuką ar puodelį visuomet iš pradžių pašildykite - perliekite verdančiu vandeniu. 

Vieną šaukštelį žaliosios arbatos plikykite 80 – 90 laipsnių filtruotu vandeniu ir laikykite, kad pritrauktų 3 – 4 min.

Plikyti galite keletą kartų.

Gardžios arbatos!

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle