Jazminų eterinis aliejus

   
 
Apie produktą:
Jazminų eterinis aliejus pasižymi antidepresinėmis, antiseptinėmis, spazmus malšinančiomis, randus minkštinančiomis, atsikosėjimą lengvinančiomis, raminamosiomis savybėmis. Šis aliejus puikus afrodiziakas, dažnai vadinamas „meilės aliejumi“. Tonizuoja odą, teigiamai veikia sergant kvėpavimo takų ligomis.
 

Apibūdinimas

Jazminų eterinis aliejus išgaunamas iš stambiažiedžių jazminaičių (lot. Jasminum grandiflora) absoliuto (koncentruoto ir aromatingo klampaus aliejaus, išgauto jazminų žiedus veikiant tirpikliais (ekstrahentais)), distiliuojant jį vandens garais. Kartais grynas jazminų absoliutas maišomas su kitais (pvz., simondsijų) aliejais. Šis aliejus pasižymi saldžiu, egzotiniu, gėliniu aromatu.

Jazminų eterinis aliejus tonizuoja sausą, riebią, sudirgusią ir jautrią odą, didina odos elastingumą, dažnai naudojamas mišiniuose nuo strijų ir siekiant suminkštinti randus.

Puikus patalpų aromatizatorius!

 

Naudojimas

Aromatinei lempai 3 – 5 lašus jazminų eterinio aliejaus lašinkite į aromatinę lempą ar žvakidę arba įlašinkite į puodelį su karštu vandeniu ar ant servetėlės ir padėkite ant šilto radiatoriaus.

Inhaliacijoms 1 – 2 lašus jazminų eterinio aliejaus lašinkite į karštą vandenį ir kvėpuokite garais. Procedūros naudingos kamuojant nervinei įtampai, depresijai, sergant viršutinių kvėpavimo takų ligomis.

Masažams 1 – 2 lašus jazminų eterinio aliejaus maišykite su šaukštu bazinio augalinio aliejaus ir naudokite masažui, voniai 3 – 5 lašus šio aliejaus maišykite su šaukštu emulsiklio (pieno, jogurto, medaus, grietinėlės, druskos ar aliejaus) ir pilkite į vonią. Procedūros trukmė 10 – 20 min. Naudinga kamuojant pogimdyvinei depresijai, siekiant atsipalaiduoti, jaučiant įtampą, maudžiant raumenims, siekiant palengvinti kosulį (ypač masažuojant krūtinę), sumažinti nervingumą, nuovargį ir pan.

kosmetikos priemonių praturtinimui 3 – 5 lašus jazminų aliejaus maišykite su 15 ml kremo, losjono ar kitos priemonės ir naudokite tiek sausai, tiek riebiai ar jautriai odai prižiūrėti, o taip pat siekiant suminkštinti randus ir strijų profilaktikai (ypač mišiniuose su kitais augaliniais ir eteriniais aliejais).

 

Derinimas

Jazminų eterinis aliejus geriausiai dera su bergamočių, rožių, sandalmedžių ir visais citrusiniais eteriniais aliejais.

 

Mūsų patarimai

Afrodiziakinis mišinys masažui

50 ml vynuogių laukiukų aliejaus sumaišykite su 12 lašų rožmedžių, 4 lašais jazminų ir 8 lašais kanangų (ylang-ylang) eterinio aliejaus. Geriausia naudoti vakare.

 

Jei norite būti seksuali ir patraukli, kas vakarą kaklo sritį ir nugarą masažuokite tokiu mišiniu: 6 lašus jazminų eterinio aliejaus maišykite su 3 lašais pačiulių, 1 lašu cinamonų eterinio aliejaus ir 35 ml migdolų aliejaus. Masažas šiuo mišiniu atpalaiduos ir sužadins jausmus...

 

Mišinys sausoms alkūnėms ir kelių odai

2 lašus jazminų eterinio aliejaus maišykite su 4 lašais ramunėlių, 4 lašais sandalmedžių eterinio aliejaus, 20 ml migdolų aliejaus ir 10 ml simondsijų (jojoba) aliejaus. Du kart per dieną gerai įmasažuokite į reikiamas vietas.

 

Kad sukurtumėte romantišką atmosferą, į aromatinę lempą įlašinkite 2 lašus jazminų, 2 lašus imbierinių citrinžolių (imbierų žolės) ir 3 lašus sandalmedžių eterinio aliejaus.

 

Jai kamuoja apatija ir abejingumas ar slogi nuotaika, pasidarykite viso kūno masažą. Mišiniui naudokite 30 ml migdolų aliejaus, į kurį įlašinkite 2 lašus jazminų, 4 lašus šalavijų, 4 lašus rozmarinų, 5 lašus apelsinų eterinio aliejaus.

 

Svarbu!

Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su 0,5 – 1 šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

1 – 2 lašus eterinio aliejaus užlašinkite ant vatos ir įkvėpkite. Jei per keletą minučių nejausite galvos svaigimo, diskomforto, nepradėsite kosėti, dusti, aliejų galite naudoti inhaliacijoms.

Nepasitarus su gydytoju, nenaudokite į vidų.

Neperdozuokite!

Būtina saugotis, kad eterinio aliejaus nepatektų į akis, o patekus, gausiai plaukite vandeniu.

Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija, kenčiantiems nuo aukšto kraujospūdžio bei turintiems įvairių kitokių sveikatos sutrikimų, dėl eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Eterinius aliejus laikykite vėsioje vietoje, sandariai uždarytus, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle