Kvapiųjų kanangų (ylang-ylang) eterinis aliejus

 
 
Apie produktą:
Kvapiųjų kanangų (ylang-ylang) eterinis aliejus pasižymi antidepresinėmis, antiseptinėmis, kraujospūdį mažinančiomis, raminančiosiomis savybėmis. Manoma, kad veikia kaip afrodiziakas. Šis eterinis aliejus gali padėti kamuojant aukštam kraujospūdžiui, depresijai, nerimui, neigiamoms emocijoms, esant impotencijai ir frigidiškumui. Puikiai aromatizuoja, naudojamas parfumerijoje.
 

 

Apibūdinimas

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus išgaunamas iš tropiniuose kraštuose augančių augalų kvapiųjų kanangų (lot. Cananga odorata)  žiedų distiliuojant vandens garais ir yra egzotinio, saldaus gėlinio aromato.

Kvapiųjų kanangų (ylang-ylang) eterinis aliejus veikia raminamai, padeda kamuojant nerimui, įtampai, esant šoko, baimės, panikos būsenoje, teigiama, kad veikia kaip afrodiziakas, gerina lytinių funkcijų sutrikimus, ypač impotenciją ir frigidiškumą.

Naudingas esant padidintam širdies plakimui (aritmijai), gali padėti sumažinti aukštą kraujospūdį, teigiamai veikia kamuojant žarnyno infekcijoms.

Raminamai veikia odą, balansuoja riebalų išsiskyrimą, tinka tiek sausai, tiek riebiai odai puoselėti, stimuliuojamai veikia galvos odą, skatina plaukų augimą.

 

Naudojimas

Patalpų aromatizavimui 2 - 3 lašus kvapiųjų kanangų eterinio aliejaus lašinkite į garų lempas ir žvakides arba 2 lašus į karštą vandenį kvėpavimui garais. Procedūros naudingos esant nerimui, įtampai, kamuojant baimės jausmui, padažnėjus kvėpavimui ir širdies ritmui, siekiant suaktyvinti lytines funkcijas ir jausmingumą, kamuojant nemigai, depresijai ir stresui.

Voniai 4 – 7 lašus šio aliejaus maišykite su tirpikliu (medumi, druska, pienu ir pan.) ir pilkite į vonią, o masažui 5 – 7 lašus maišykite su 15 ml bazinio aliejaus. Procedūros pagelbės esant fiziniam išsekimui, nemigai, frigidiškumui, impotencijai, nervinei įtampai.

Kosmetikos priemonių praturtinimui 5 lašus ylang-ylang eterinio aliejaus maišykite su 5 g kremo ar kitos kosmetinės priemonės ir naudokite odai drėkinti, riebalų išsiskyrimui balansuoti.

 

Derinimas

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus ypač gerai dera su bergamočių, greipfrutų, levandų, rožmedžių ir sandalmedžių eteriniais aliejais.

 

Mūsų patarimai

Regeneruojantis kūno aliejus

85 g simondsijų (jojoba) aliejaus sumaišykite su 5 lašais pačiulių eterinio aliejaus, tiek pat sandalmedžių ir tiek pat kvapiųjų kanangų (ylang-ylang) eterinio aliejaus. Mišinį supilkite į stiklinį buteliuką ir gerai suplakite. Drėgną kūno odą tepkite gautu mišiniu (prieš naudodami visuomet gerai suplakite).

 

Afrodiziakinis mišiniai masažui

50 ml vynuogių laukiukų aliejaus sumaišykite su 12 lašų rožmedžių, 4 lašais jazminų ir 8 lašais kvapiųjų kanangų (ylang-ylang) eterinio aliejaus. Arba 5 lašus kvapiųjų kanangų eterinio aliejaus sumaišykite su 2 lašais jazminų, 4 lašais sandalmedžių, 4 lašais bergamočių eterinio aliejaus ir 30 ml bazinio augalinio aliejaus, pvz., migdolų. Mišinius masažams geriausiai naudoti vakare.

 

Nuotaiką gerinantis losjonas kūnui

70 ml mėgstamo, jūsų naudojamo kūno losjono, drėkiklio ar kremo sumaišykite su 6 lašais bergamočių, 6 lašais levandų, 4 lašais sandalmedžių 2 lašais kvapiųjų kanangų ir 1 lašu šaltmėčių eterinio aliejaus. Mišinį naudokite kūno odai, ypač, kai jaučiatės prislėgti ar kamuoja nerimas.

 

Atpalaiduojantis, minkštinantis šokoladinis kūno sviestas

85 g kakavos sviesto

30 ml simondsijų (jojoba) aliejaus

12 lašų vanilės eterinio aliejaus

3 lašų kvapiųjų kanangų eterinio aliejaus

3 lašų mandarinų eterinio aliejaus

Ant garų ištirpinkite kakavos sviestą. Nukelkite nuo kaitros ir supylę jojoba aliejų gerai išmaišykite. Sulašinkite eterinius aliejus ir išmaišę, supilkite į indelį. Palikite, kol sustings ir naudokite kūnui.

 

Svarbu!

Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su 0,5 – 1 šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

1 – 2 lašus eterinio aliejaus užlašinkite ant vatos ir įkvėpkite. Jei per keletą minučių nejausite galvos svaigimo, diskomforto, nepradėsite kosėti, dusti, aliejų galite naudoti inhaliacijoms.

Nepasitarus su gydytoju, nenaudokite į vidų.

Neperdozuokite!

Būtina saugotis, kad eterinio aliejaus nepatektų į akis, o patekus, gausiai plaukite vandeniu.

Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija, kenčiantiems nuo aukšto kraujospūdžio bei turintiems įvairių kitokių sveikatos sutrikimų, dėl eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Eterinius aliejus laikykite vėsioje vietoje, sandariai uždarytus, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle