Muskatų eterinis aliejus

   
 
Apie produktą:
Muskatų eterinis aliejus pasižymi skausmą malšinančiomis, antiseptinėmis, spazmus ir vidurių pūtimą mažinančiomis, virškinimą gerinančiomis, parazitus varančiomis, stimuliuojančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis. Šis aliejus padeda stimuliuoti širdies ir kraujotakos darbą, aktyvina protinę veiklą, stimuliuoja virškinimo sistemą, padeda kovoti su pykinimu, vėmimu. Teigiamai veikia pablogėjusį apetitą, lengvina esant vidurių užkietėjimui, padeda skatinti reprodukcinės sistemos veiklą, mažinti frigidiškumą ir impotenciją.
 

Apibūdinimas

Muskatų eterinis aliejus išgaunamas iš muskatų vaisių ar jų žievelių distiliuojant vandens garais ir yra aštroko, muskusinio aromato.

Dėka priešuždegiminių savybių, padeda malšinti raumenų skausmus, sausgyslių patempimus, „kaulų laužymą“ peršalus ar dėl orų pasikeitimo, teigiamai veikia kamuojant reumatui.

Kosmetikoje naudojamas kaip antiseptinė priemonė, saugo nuo plaukų slinkimo.

 

Naudojimas

Aromaterapijoje 3 – 5 lašus muskatų eterinio aliejaus lašinkite į garų lempas ar žvakides, inhaliavimui 1 – 2 lašus į 1 l karšto vandens. Naudinga siekiant nuraminti nervų sistemą, suaktyvinti protinę veiklą, pagerinti virškinimą, palengvinti raumenų skausmus.

Vonioms ir pirtims 3 – 5 lašus muskatų eterinio aliejaus maišykite su emulsikliu (kefyru, jogurtu, grietinėle, medumi, druska ir pan.) ir pilkite į vonią arba tokį pat kiekį šio aliejaus maišykite su 500 ml vandens ir naudokit pirtyse sienoms šlapinti ar vanotis kamuojant reumatui, raumenų skausmams, artritui, virškinimo sutrikimams, seksualinėms problemoms.

Masažui 3 – 5 lašus šio aliejaus maišykite su 10 ml bazinio aliejaus.

Kosmetikos praturtinimui 2 – 5 lašus muskatų aliejaus maišykite su 10 g kremo, šampūno, gelio ar kitos priemonės ir naudokite odai tonizuoti, plaukams stiprinti ar skausmams malšinti.

 

Derinimas

Muskatų eterinis aliejus gali būti derinamas su daugeliu kitų eterinių aliejų, o ypač gerai dera su juodųjų pipirų, kiparisų, pelargonijų, šalavijų, apelsinų, žaliųjų citrinų, pačiulių, melisų, kalendrų, gvazdikėlių, cinamonų ir kitais eteriniais aliejais.

 

Mūsų patarimai

Masažinis mišinys kasdieniam nuovargiui, raumenų skausmams malšinti, nuotaikai gerinti

6 lašus rozmarinų eterinio aliejaus sumaišykite su 6 lašais muskatų, 6 lašais levandų eterinio aliejaus ir 115 ml migdolų aliejaus. Supilkite į buteliuką ir kaskart naudodami, gerai suplakite. Naudokite kas vakarą po sunkių darbų prausdamiesi duše.

 

Svarbu!

Muskatų eterinio aliejaus nevartokite neskiesto. Nerekomenduojama besilaukiančioms ir mažiems vaikams.

Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

1 – 2 lašus eterinio aliejaus užlašinkite ant vatos ir įkvėpkite. Jei per keletą minučių nejausite galvos svaigimo, diskomforto, nepradėsite kosėti, dusti, aliejų galite naudoti inhaliacijoms.

Nepasitarus su gydytoju, nenaudokite į vidų.

Neperdozuokite!

Būtina saugotis, kad eterinio aliejaus nepatektų į akis, o patekus, gausiai plaukite vandeniu.

Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų dėl eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Eterinius aliejus laikykite vėsioje vietoje, sandariai uždarytus, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle