Granatų sėklų aliejus

 
Apie produktą:
Granatų sėklų aliejus ypač gausus polinesočiųjų riebalų rūgščių Omega-5, kurios yra galingi antioksidantai, saugantys nuo žalingų laisvųjų radikalų poveikio, skatinantys odos ląstelių atsinaujinimą, didinantys elastingumą, lyginantys smulkias raukšleles. Šis aliejus ypač puoselėja brandžią, vystančią, besiraukšlėjančią odą, maitina, drėkina, pagyvina, tinka gležnai paakių odai, šviesina pigmentines dėmes, ramina sudirgusią odą, minkština randus.

 

Manoma, kad granatų tėvynė – Šiaurės Afrika, Persija ir Afganistanas. Tai vienas seniausiai kultivuojamų vaismedžių žemėje. Granatai - labai puošnūs krūmai arba iki 6 metrų aukščio užaugantys medžiai, žydintys ryškiai purpuriniais žiedais, senovės Graikijoje laikytais meilės ir vaisingumo simboliu. Granatmedžiai - sausų ir šiltų kraštų augalai, šiandien augantys daugelyje pasaulio kraštų. Medžiai labai gražūs, brandinantys vertingus vaisius, botaniniu požiūriu vadinamus uogomis, karčiais tarpsluoksniais sudalintus į lizdelius, kurių kiekviename gausu sultingų sėklų valgomu minkštimu.

Iš granatų sėklų išgaunamas aliejus labai vertingas ir dėl savo sudėties dažnai vadinamas aliejų karaliumi. Teigiama, kad vienam kilogramui vertingo aliejaus išgauti prireikia net 500 kg granatų. O jame randama ypač vertingų nesočiųjų riebalų rūgščių, galybė antioksidantų, vitaminų, natūralių gamtinių hormonų. Granatų aliejus ypač vertinamas dėl polinesočiųjų riebalų rūgščių Omega-5 (angl. punicic acid), kurių randama išskirtinai tik šiame aliejuje. Tai vienas iš stipriausių mokslui žinomų antioksidantų, svarbių normaliai odos ląstelių apykaitai. Šios riebalų rūgštys teigiamai veikia odos ląstelių atsinaujinimo procesus, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, todėl granatų aliejus gali būti puiki profilaktinė priemonė prieš odos senėjimą.

Granatų sėklų aliejus yra gelsvas, klampios tekstūros. Giliai drėkina ir maitina, saugo nuo uždegiminių procesų, stangrina. Tinkamas pavargusiai, gyvybingumą praradusiai, nualintai, vystančiai, brandžiai odai. 

Granatų sėklų aliejų rekomenduojame: į paraudimus linkusiai odai; įdegusiai odai raminti ir drėkinti; senstančiai, vystančiai, raukšlėtai, sausai odai; randams minkštinti; smulkių žaizdelių, spuogelių, įdrėskimų priežiūrai; egzemos, psoriazės, kitokių uždegiminių procesų pažeistos odos priežiūrai.

Aliejų naudokite gryną, ant drėgnos odos arba maišykite su kitais, mažiau skalsiais aliejais.

 

Nerafinuotas granatų sėklų aliejus mažuose buteliukuose rutuliniu antgaliu puikiai tiks sausos, brandžios odos priežiūrai, jautriai paakių odai, lūpų, šerpetojančių odos plotelių, nagų odelių ir rankų odos priežiūrai! Buteliukai itin patogūs naudoti, tokius patogu nešiotis su savimi rankinėje, kišenėje ar turėti visuomet po ranka darbo vietoje. Tai gali būti puiki jauki ir naudinga dovana!

 

Mūsų patarimai

Keletą lašų granatų aliejaus kas vakarą užtepkite ant drėgnos veido odos, kaip maitinančią kaukę nakčiai.

 

Riebios, probleminės odos priežiūrai

Vieną dalį granatų sėklų aliejaus sumaišykite su trimis dalimis sezamų sėklų aliejaus. Mišiniu tepkite problemines vietas.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.

 
 

Tapk draugu Facebook tinkle