Mangų branduolių aliejus

 
Apie produktą:
Mangų aliejuje esantis vitaminas E stabdo senėjimo procesus, gerinao odos išvaizdą ir spalvą, užkerta kelią smulkių raukšlelių susidarymui, vitaminas A užtikrina normalią odos ir gleivinės būklę, padeda užsitraukti įtrūkimamas, saugo nuo infekcijų. Aliejus pasižymi ypatingai odą minkštinančiomis ir švelninančiomis savybėmis.

 

Mangai – anakardinių šeimai priklausantys medžiai, kilę iš Pietų Azijos, kur kultivuojami tūkstančius metų. Užaugantys iki 35 – 40 m aukščio, ilgaamžiai, kai kurie išgyvenantys net 200 – 300 metų ir vis dar brandinantys vaisius. Mangai auga tik tropiniuose ar subtropiniuose kraštuose, beveik puse viso pasaulio mangų auginama Indijoje, o svarbiausi vaisių tiekėjai pasaulyje yra Indija, Kinija, Tailandas, Indonezija, Meksika, Pakistanas, Brazilija.

Mangų vaisiai yra nacionaliniai Indijos bei Filipinų vaisiai, o mangų medžiai – nacionalinis Bangladešo medis. Šiose šalyse mangų medžių lapai ir vaisiai naudojami vestuvių, religinių ir kitokių švenčių ritualinėms dekoracijoms.

Mangų aliejus išgaunamas iš mangų sviesto frakcionavimo būdu (skystąją dalį atskiriant nuo kietosios) ir yra gelsvas, skystos konsistencijos bei pasižymi ypatingai odą minkštinančiomis ir švelninančiomis savybėmis. Lengvai įsigeria, atsparus oksidacijai, neutralaus kvapo ir skonio, puoselėja, saugo ir drėkina odą bei plaukus. Rekomenduojamas kaip kosmetinė ar odos priežiūros priemonė visų tipų odai, nes puikiai drėkina, maitina, apsaugo ir padeda atsistatyti pažeistai odai. Jo sudėtyje yra riebalų rūgščių, vitamino A ir E, fitosterolių, fosfolipidų, ypač svarbių odos ląstelių atsinaujinimui ir apsaugai, todėl mangų aliejus ypač minkština ir maitina brandžią, sausą odą, sušvelnina šiurkščią alkūnių ir pėdų odą, užkerta kelią smulkių raukšlelių susidarymui, suteikia švytėjimo ir skaistumo, gali pagelbėti probleminei, suskirdusiai, įtrūkinėjusiai, egzemos ar psoriazės kamuojamai odai, saulėje nudegusiai odai. Saugo nuo kenksmingų saulės spindulių, užkerta kelią senėjimo procesams, suteikia elastingumo, puoselėja pavargusius, išsausėjusius plaukus ir nagus. Lengvai susigeria, nepalieka riebumo jausmo.Naudojamas kremų ir plaukų priežiūros priemonių gamyboje, tinka kasdienei viso kūno odos priežiūrai. 

Nerafinuotas mangų branduolių aliejus mažuose buteliukuose rutuliniu antgaliu puikiai tiks sausos, brandžios odos priežiūrai, jautriai paakių odai, lūpų, šerpetojančių odos plotelių, nagų odelių ir rankų odos priežiūrai! Buteliukai itin patogūs naudoti, tokius patogu nešiotis su savimi rankinėje, kišenėje ar turėti visuomet po ranka darbo vietoje. Tai gali būti puiki jauki ir naudinga dovana!

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.

Tapk draugu Facebook tinkle