Moringų aliejus

 
Apie produktą:
Moringų aliejus (dėl sudėtyje esančios beheno sočiosios riebalų rūgšties angliškai dažnai vadinamas ben ar behn aliejumi), itin gausus mononesočiųjų riebalų rūgščių Omega-9, o taip pat polinesočiųjų riebalų rūgščių Omega-6 ir Omega-3, augalinių sterolių, vitamino E bei kitų antioksidantų, kurių dėka šis aliejus itin tinkamas kosmetikai, mat saugo odą nuo išsausėjimo, šerpetojimo, žalingų išorės veiksnių (UV spindulių, užterštumo, tabako dūmų, streso ir pan.), skatina ląstelių atsinaujinimo procesus, padeda atitolinti odos glebimą, raukšlėjimąsi ir palaiko normalias odos ląstelių funkcijas.
 

 

Aliejinė moringa (lot. Moringa oleifera) – moringinių šeimos daržovinis, dekoratyvinis, maistinis, pluoštinis, vaistinis medis, paplitęs atogrąžų Azijos regionuose.

Moringos brandina ilgas ankštis, kuriose gausu sėklų, iš kurių spaudžiamas vertingas gelsvos spalvos beveik bekvapis aliejus, savo savybėmis žinomas ir plačiai naudojamas jau tūkstančius metų. Moringų aliejus (dėl sudėtyje esančios beheno sočiosios riebalų rūgšties angliškai dažnai vadinamas ben ar behn aliejumi), itin gausus mononesočiųjų riebalų rūgščių Omega-9, o taip pat polinesočiųjų riebalų rūgščių Omega-6 ir Omega-3, augalinių sterolių, vitamino E bei kitų antioksidantų, kurių dėka šis aliejus itin tinkamas kosmetikai, mat saugo odą nuo išsausėjimo, šerpetojimo, žalingų išorės veiksnių (UV spindulių, užterštumo, tabako dūmų, streso ir pan.), skatina ląstelių atsinaujinimo procesus, padeda atitolinti odos glebimą, raukšlėjimąsi ir palaiko normalias odos ląstelių funkcijas.

Moringų aliejus pasižymi minkštinančiomis, drėgmę sulaikančiomis, maitinančiomis, drėkinančiomis, apsauginį odos sluoksnį atkuriančiomis, glotninančiomis savybėmis.

Moringų aliejus:

  • itin minkština ir maitina išsausėjusią odą ir padeda sulaikyti drėgmę;

  • puikiai drėkina sausas ir šerpetojančias lūpas;

  • tinka dermatito, egzemos ar psoriazės pažeistos odos priežiūrai;

  • jaunina ir suteikia švytėjimo papilkėjusiai, pavargusiai bei senstančiai odai;

  • sudėtyje esantys antioksidantai padeda atitolinti senėjimo procesus ir saugo nuo žalingo aplinkos poveikio (ypač kenksmingų UV spindulių poveikio);

  • gali padėti išlyginti smulkias raukšleles;

  • dėl priešuždegiminių bei antiseptinių savybių padeda greičiau užgyti smulkioms žaizdelėms, įpjovimams, įtrūkimams, nudegimams, vabzdžių sugeltoms vietoms ir kamuojant įvairioms odos infekcijoms;

  • gali padėti sumažinti tamsias dėmeles, kurias palieka aknė bei šviesina pigmentines dėmes;

  • stiprina plaukus, suteikia jiems žvilgesnio ir švelnumo.

Nerafinuotas moringų aliejus mažuose buteliukuose rutuliniu antgaliu puikiai tiks sausos, brandžios odos priežiūrai, jautriai paakių odai, lūpų, šerpetojančių odos plotelių, nagų odelių ir rankų odos priežiūrai! Buteliukai itin patogūs naudoti, tokius patogu nešiotis su savimi rankinėje, kišenėje ar turėti visuomet po ranka darbo vietoje. Tai gali būti puiki jauki ir naudinga dovana!

 

Mūsų patarimai

Dėl sudėtyje esančių tam tikrų sočiųjų riebalų rūgščių, šis aliejus mūsų klimato sąlygomis gali susidrumsti ar išsisluoksniuoti, todėl prieš naudojimą, moringų aliejaus buteliuką švelniai pašildykite po šilto vandens srove ar vandens garų vonelėje.

Moringų aliejų naudokite vietoj kremo, jis itin tinka ant atvirų kūno vietų sausai, mišriai, senstančiai odai. Pastoviai naudojamas šis aliejus saugo odą nuo priešlaikinių raukšlelių bei pigmentinių dėmių atsiradimo, odos džiūvimo dažnai būnant saulėje, šaltyje, vėjyje.

Šiuo aliejumi drėkinkite sausas, įtrūkinėjusias ir šerpetotas lūpas.

Dėl antioksidantų gausos šis aliejus labai stabilus, ilgai išsilaiko, todėl gali būti maišomas su kitais aliejais.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo - informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 
 

Tapk draugu Facebook tinkle