Nerafinuotas vynuogių kauliukų aliejus

 
Apie produktą:
Nerafinuotas vynuogių kauliukų aliejus gausus nesočiųjų riebalų rūgščių  (ypač linolo arba Omega-6 rūgščių), vitaminų A ir E, kurių dėka oda ilgiau išlaiko natūralią drėgmę, atitolinami senėjimo požymiai. Lengvos tekstūros, greit susigeriantis vynuogių kauliukų aliejus naudojamas kosmetikoje - teigiamai veikia žvarbaus vėjo nugairintą, saulės nusvilintą odą,veiksmingai padeda švelninti ir lyginti kaklo bei paakių odą. Šis aliejus puikiai reguliuoja odos drėgmės balansą, tinkamas maišyti su kitais, sunkesniais aliejais.

 

Vynuogių kauliukų aliejus spaudžiamas iš vynuogių sėklų ir žmonių naudojamas ištisus šimtmečius.

Nerafinuotas vynuogių kauliukų aliejus populiarus kosmetikoje. Yra itin lengvos tekstūros, švelnus, gerai įsigeria, tinka įvairiems odos tipams, reguliuoja odos riebalų balansą. Pasižymi odą valančiomis ir regeneruojančiomis savybėmis, puoselėja, saugo ją, aktyvina odos medžiagų apykaitą. Vynuogių kauliukų aliejus drėkina vėjo nugairintą, saulės nusvilintą odą ar odą po skutimosi, labai tinka masažams (ypač kaip bazinis aliejus), makiažui nuvalyti. Gali būti maišomas su riebesniais, pvz., avokadų ar simondsijų aliejais. Pasižymi stipriu priešuždegiminiu, regeneruojamuoju poveikiu.

Tinkamas riebiai ir problemų kamuojamai odai prižiūrėti - inkštiruotai, dermatito kamuojamai, dėl neigiamų aplinkos veiksnių išsausėjusiai odai, smulkių traumų, įtrūkimų, sumušimų, įpjovimų, nudegimų kamuojamos odos priežiūrai, raukšlėtai, pavargusiai ir suglebusiai odai prižiūrėti, celiulitui ir odos sukietėjimams tepti. Rekomenduojamas muilų, losjonų, kremų ir kitokių kosmetinių priemonių praturtinimui.

Nerafinuotas vynuogių kauliukų aliejus mažuose buteliukuose rutuliniu antgaliu puikiai tiks sausos, brandžios odos priežiūrai, jautriai paakių odai, lūpų, šerpetojančių odos plotelių, nagų odelių ir rankų odos priežiūrai! Buteliukai itin patogūs naudoti, tokius patogu nešiotis su savimi rankinėje, kišenėje ar turėti visuomet po ranka darbo vietoje. Tai gali būti puiki jauki ir naudinga dovana!

Tapk draugu Facebook tinkle