Santalų (santalmedžių) aliejus

 
Apie produktą:
Santalmedžių aliejus pasižymi jauninančiomis, smulkias raukšleles lyginančiomis, antibakterinėmis, antivirusinėmis, smulkių žaizdelių gijimą skatinančiomis savybėmis.
 

 

Santalmedžių aliejus išgaunamas iš santalų medienos distiliuojant vandens garais ir yra tirštos konsistencijos, subtilaus, ilgai išliekančio, balzaminio medžio aromato su muskuso dvelksmu.

Santalmedžių aliejus rekomenduojamas sausai, suglebusiai, uždegimų kamuojamai, spuoguotai, niežtinčiai odai prižiūrėti. Aromaterapijoje šis aliejus naudojamas menstruacijų ciklo sutrikimams lengvinti, sergant viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (bronchitu, laringitu, angina, sloga, kosint).

Santalmedžių aliejumi rekomenduojama tepti niežulio pažeistą odos vietą. Šį aliejų, sumaišytą lygiomis dalimis su žaliųjų citrinų, rožių, nerolių, ylang-ylang eteriniais aliejais galima naudoti kosmetikos gaminiams, skirtiems sausai ir probleminei odai, papildyti, taip pat masažui, vonioms, patalpoms aromatizuoti.

 

Nerafinuotas santalų aliejus mažuose buteliukuose rutuliniu antgaliu puikiai tiks sausos, brandžios odos priežiūrai, jautriai paakių odai, lūpų minkštinimui, šerpetojančių odos plotelių, nagų odelių ir rankų odos priežiūrai! Buteliukai itin patogūs naudoti, tokius patogu nešiotis su savimi rankinėje, kišenėje ar turėti visuomet po ranka darbo vietoje. Tai gali būti puiki jauki ir naudinga dovana!

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo - informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle