Aliejus nuo strazdanų

 
Apie produktą:
Juodgrūdžių, simondsijų (jojoba), ricinų aliejaus bei vitamino E mišinys pasižymi balinančiomis, maitinančiomis, jauninačiomis, odą puoselėjančiomis savybėmis. Be konservantų, dažiklių, sintetinių ir kitų nepageidaujamų priedų!
 

 

„El Baraka“ – Egipto bendrovė, viena didžiausių natūraliųjų aliejų bei produktų, skirtų grožiui ir sveikatai, gaminamų iš natūralių gamtinių medžiagų – medaus, prieskonių, aromatizuotų aliejų, gėlių, žolelių ir kt., gamintoja. Šios įmonės produktai aukščiausios kokybės, be genetiškai modifikuotų organizmų, atitinkantys aukščiausius reikalavimus ir standartus, iš specialiose plantacijose užaugintos žaliavos, turinčios „Bio“ ar „Organic“ sertifikatus, patvirtinančius, jog žaliava kokybiška ir ekologiška.

„El Baraka“ produktai – tai, kas geriausia iš gamtos, tai, kas geriausia Jums!

 

Juodgrūdžių, simondsijų (jojobos), ricinų aliejus bei vitaminas E – tokia "El Baraka" aliejaus nuo strazdanų sudėtis. Tik natūralūs ingredientai, jokių konservantų, dažiklių ir sintetinių priedų!

Aliejus pasižymi odą (o taip pat strazdanas bei pigmentines dėmes) šviesinančiomis, maitinančiomis, jauninančiomis savybėmis. Pastoviai naudojamas šis aliejus nuostabiai puoselėja odą ir suteikia jai aksominio atspalvio!

Puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, ypač po saulės vonių. Rekomenduojama aliejų tepti ant drėgnos odos 2 – 3 kartus per parą. Po procedūros nerekomenduojama kaitintis saulėje.

 

Svarbu: svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, pasitarkite su gydytoju, vadovaukitės savo nuomone ir atsižvelkite į individualius poreikius.

 

Tapk draugu Facebook tinkle