Aliejus plaukams

 
Apie produktą:
Migdolų, simondsijų (jojoba), ricinų aliejaus mišinys, praturtintas vitaminu E – puiki priemonė jūsų plaukų priežiūrai! Be konservantų, dažiklių ir sintetinių priedų...
 

„El Baraka“ – Egipto bendrovė, viena didžiausių natūraliųjų aliejų bei produktų, skirtų grožiui ir sveikatai, gaminamų iš natūralių gamtinių medžiagų – medaus, prieskonių, aromatizuotų aliejų, gėlių, žolelių ir kt., gamintoja. Šios įmonės produktai aukščiausios kokybės, be genetiškai modifikuotų organizmų, atitinkantys aukščiausius reikalavimus ir standartus, iš specialiose plantacijose užaugintos žaliavos, turinčios „Bio“ ar „Organic“ sertifikatus, patvirtinančius, jog žaliava kokybiška ir ekologiška.

„El Baraka“ produktai – tai, kas geriausia iš gamtos, tai, kas geriausia Jums!

 

Giliai drėkinantis ir maitinantis, minkštinantis ir švelninantis "El Baraka" aliejus plaukams iš Egipto padeda kovoti su plaukų slinkimu, galiukų išsišakojimu, maitina ir stiprina plaukus. Suteikia jiems blizgesio ir sveiką išvaizdą.

Bent du kartus per savaitę aliejumi įtrinkite galvos odą ir plaukus per visą jų ilgį masažuodami ne mažiau nei 2 – 3 minutes, o tuomet švariai išplaukite šampūnu.

 

Svarbu: svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, pasitarkite su gydytoju, vadovaukitės savo nuomone ir atsižvelkite į individualius poreikius.

 

Tapk draugu Facebook tinkle