Aliejus veido odos priežiūrai

 
Apie produktą:
Migdolų, juodgrūdžių, simondsijų (jojoba), alyvuogių ir rožių aliejaus mišinys - aukštos kokybės produktas, pasižymintis ypatingai puoselėjančiomis veido odą savybėmis...

 

 

„El Baraka“ – Egipto bendrovė, viena didžiausių natūraliųjų aliejų bei produktų, skirtų grožiui ir sveikatai, gaminamų iš natūralių gamtinių medžiagų – medaus, prieskonių, aromatizuotų aliejų, gėlių, žolelių ir kt., gamintoja. Šios įmonės produktai aukščiausios kokybės, be genetiškai modifikuotų organizmų, atitinkantys aukščiausius reikalavimus ir standartus, iš specialiose plantacijose užaugintos žaliavos, turinčios „Bio“ ar „Organic“ sertifikatus, patvirtinančius, jog žaliava kokybiška ir ekologiška.

„El Baraka“ produktai – tai, kas geriausia iš gamtos, tai, kas geriausia Jums!

 

Itin prašmatnus, intensyviai drėkinantis ir maitinantis "El Baraka" aliejus veido odos priežiūrai pasižymi antibakteriniu poveikiu, teigiamai veikia uždegimų, bėrimų kamuojamą odą, giliai drėkina ir gerina odos spalvą, papildydamas ją naudingomis medžiagomis.

Aliejumi rekomenduojama 2 – 3 kartus per dieną masažuojamaisiais judesiais tepti drėgną veido odą.

 

Svarbu: svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, pasitarkite su gydytoju, vadovaukitės savo nuomone ir atsižvelkite į individualius poreikius.

Tapk draugu Facebook tinkle