Ambros aromatinis aliejus

 
 
 
Apie produktą:
Ssimondsijų ir ambros aliejaus mišinys, pasižymintis išskirtiniu svaiginančiu, muskusiniu vakariniu kvapu su rytietiškomis natomis, turi savybių mažinti apetitą, puikus afrodiziakas. Geras patalpų, patalynės ir apatinio trikotažo kvėpiklis, tinkamas naudoti kaip kvepalai ar kosmetikos priemonių priedas. Gilus, sodrus ir nepakartojamas!
 
 

„El Baraka“ – Egipto bendrovė, viena didžiausių natūraliųjų aliejų bei produktų, skirtų grožiui ir sveikatai, gaminamų iš natūralių gamtinių medžiagų – medaus, prieskonių, aromatizuotų aliejų, gėlių, žolelių ir kitų produktų, gamintoja. Šios įmonės produktai aukščiausios kokybės, be genetiškai modifikuotų organizmų, atitinkantys aukščiausius reikalavimus ir standartus, iš specialiose plantacijose užaugintos žaliavos, turinčios „Bio“ ar „Organic“ sertifikatus, patvirtinančius, jog žaliava kokybiška ir ekologiška.

„El Baraka“ produktai – tai, kas geriausia iš gamtos, tai, kas geriausia Jums!

 

Ambra – tai kieta, degi, vašką primenanti medžiaga, dažnai vadinama plaukiojančiu auksu, susidaranti jūros žinduolių - kašalotų virškinamajame trakte. Aptinkama plūduriuojanti jūroje ar išmesta ant kranto tropinėse šalyse. Labai vertinama parfumerijos pramonėje gaminant brangius kvepalus. Vaškinė, stiprų kvapą skleidžianti medžiaga yra lengvesnė už vandenį ir metų metais gali plūduriuoti jūroje, kur nuo sūraus vandens ir saulės sukietėja. Uždarame inde palaikyta ambra pradeda skleisti aromatingą muskuso kvapą, kurį vertina viso pasaulio parfumerijos gamintojai ir kuris nuo seniausių laikų žinomas kaip afrodiziakas. Tai viena labiausiai vertinamų kvepalų sudedamoji dalis, ambra įeina į daugelį rytietiškais aromatais dvelkiančių kvepalų sudėtį.

„El Baraka“ ambros aromatinis aliejus – tai simondsijų ir ambros aliejaus mišinys, pasižymintis išskirtiniu svaiginančiu, muskusiniu vakariniu kvapu su rytietiškomis natomis, turintis savybių mažinti apetitą, puikus afrodiziakas. Geras patalpų, patalynės ir apatinio trikotažo kvėpiklis, tinkamas naudoti kaip kvepalai ar kosmetikos priemonių priedas.

 

Patarimai

Keletą lašų ambros aromatinio aliejaus lašinkite į aromatines lempas, žvakides aplinkai aromatizuoti ir nuotaikai gerinti ar geismui žadinti, kvėpinkite apatinius drabužius, lašelį ar kitą lašinkite į vandenį, kuriame skalbiate patalynę arba suvilgę vatos gabalėlį, įdėkite jį į retą, skylėtą maišelį ir padėkite į drabužių spintą.

Maišykite su druska, medumi, jogurtu ar grietinėle ir pilkite į vonią, tepkitės kaip kvepalais, keletą lašų maišykite su baziniu aliejumi (20 lašų į 100 ml bazinio aliejaus) ir naudokite masažams arba maišykite su kūno priežiūros priemonėmis (kremais, losjonais, šampūnais) ir puoselėkite odą!

 

Prieš naudojant, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną lašą aliejaus sumaišykite su lašu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

1 – 2 lašus aliejaus užlašinkite ant vatos ir įkvėpkite. Jei per keletą minučių nejausite galvos svaigimo, diskomforto, nepradėsite kosėti, dusti, aliejų galite naudoti inhaliacijoms.

Būtina saugotis, kad aliejaus nepatektų į akis, o patekus, gausiai plaukite vandeniu.

Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų, dėl eterinių ir aromatinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Aliejų laikykite vėsioje vietoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle