Arabiškojo jazmino aromatinis aliejus

 
 
 
Apie produktą:
Simondsijų (jojoba) aliejaus ir arabinių jazminaičų aliejaus mišinys – puiki priemonė nuo nervinio nerimo ir depresijos, apatijos, nemigos ir panikos. Tai aromatas, žadinantis energiją, gerinantis nuotaiką, sukeliantis pasitikėjimo, optimizmo ir euforijos jausmus, atgaivinantis ir energizuojantis. Dėl ypatingų savybių arabiškųjų jazminų aromatinis aliejus teigiamai veikia seksualinių problemų kamuojamus žmones, ypač impotencijos ir frigidiškumo atvejais.Be konservantų, dažiklių, sintetinių ir kitų nepageidaujamų priedų!
 
 

„El Baraka“ – Egipto bendrovė, viena didžiausių natūraliųjų aliejų bei produktų, skirtų grožiui ir sveikatai, gaminamų iš natūralių gamtinių medžiagų – medaus, prieskonių, aromatizuotų aliejų, gėlių, žolelių ir kitų produktų, gamintoja. Šios įmonės produktai aukščiausios kokybės, be genetiškai modifikuotų organizmų, atitinkantys aukščiausius reikalavimus ir standartus, iš specialiose plantacijose užaugintos žaliavos, turinčios „Bio“ ar „Organic“ sertifikatus, patvirtinančius, jog žaliava kokybiška ir ekologiška.

„El Baraka“ produktai – tai, kas geriausia iš gamtos, tai, kas geriausia Jums!

 

Arabiškasis jazminas, lietuviškai vadinamas arabiniu jazminaičiu (lot. Jasminum sambac) – augalas, kurio žiedai itin plačiai naudojami parfumerijos pramonėje. Iš šių žiedų išgaunamas koncentruotas aliejus pasižymi nuostabiai subtiliu, elegantišku, egzotiniu, gėliniu aromatu ir pasižymi puikiomis savybėmis. „El Baraka“ arabiškųjų jazminų aromatinis aliejus – tai simondsijų (jojoba) aliejaus ir arabinių jazminaičų aliejaus mišinys – puiki priemonė nuo nervinio nerimo ir depresijos, apatijos, nemigos ir panikos. Tai aromatas, žadinantis energiją, gerinantis nuotaiką, sukeliantis pasitikėjimo, optimizmo ir euforijos jausmus, atgaivinantis ir energizuojantis. Dėl ypatingų savybių arabiškųjų jazminų aromatinis aliejus teigiamai veikia seksualinių problemų kamuojamus žmones, ypač impotencijos ir frigidiškumo atvejais.

Aliejus itin tinkamas odos priežiūrai, pasižymi drėkinančiomis, maitinančiomis, švelninančiomis savybėmis, puikiai tonizuoja sausą, riebią, sudirgusią ir jautrią odą, didina odos elastingumą, gali būti naudojamas mišiniuose nuo strijų ir siekiant suminkštinti randus.

Arabiškojo jazmino aromatinis aliejus, naudojamas aromaterapijoje, teigiamai veikia kvėpavimo takus, ramina dirginantį kosulį, gali padėti užkimus balsui, sergant laringitu.

Be to, tai puikus masažinių mišinių priedas kamuojant raumenų skausmams, pasitempus, jaučiant galūnių sąstingį.

Puikiai gaivina ir kvėpina aplinkos orą, drabužius, patalynę!

 

Patarimai

Keletą lašelių arabiškojo jazmino aromatinio aliejaus lašinkite į aromatines lempas, žvakides aplinkai aromatizuoti ir nuotaikai gerinti, kvėpinkite apatinius drabužius, lašelį ar kitą lašinkite į vandenį, kuriame skalbiate patalynę arba suvilgę vatos gabalėlį, įdėkite jį į retą, skylėtą maišelį ir padėkite į drabužių spintą.

Maišykite su druska, medumi, jogurtu ar grietinėle ir pilkite į vonią, tepkitės kaip kvepalais, keletą lašų maišykite su baziniu aliejumi (20 lašų į 100 ml bazinio aliejaus) ir naudokite masažams arba maišykite su kūno priežiūros priemonėmis (kremais, losjonais, šampūnais) ir puoselėkite odą!

 

Prieš naudojant, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną lašą aliejaus sumaišykite su lašu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

1 – 2 lašus aliejaus užlašinkite ant vatos ir įkvėpkite. Jei per keletą minučių nejausite galvos svaigimo, diskomforto, nepradėsite kosėti, dusti, aliejų galite naudoti inhaliacijoms.

Būtina saugotis, kad aliejaus nepatektų į akis, o patekus, gausiai plaukite vandeniu.

Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų, dėl eterinių ir aromatinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Aliejų laikykite vėsioje vietoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

 

Tapk draugu Facebook tinkle