Raudonojo muskuso aromatinis aliejus

 
 
 
Apie produktą:
Gyvulinės kilmės raudonojo muskuso aromatinis aliejus apibūdinamas kaip stiprus afrodiziakas, žadinantis moterų jausmus ir potraukį. Aliejus skirtas masažams, vonioms, patalpų oro ir drabužių bei tekstilės aromatizavimui. Puikus kvėpiklis, aromatizatorius, galintis padėti pritraukti dailiosios lyties atstovių dėmesį!
 
 
 

„El Baraka“ – Egipto bendrovė, viena didžiausių natūraliųjų aliejų bei produktų, skirtų grožiui ir sveikatai, gaminamų iš natūralių gamtinių medžiagų – medaus, prieskonių, aromatizuotų aliejų, gėlių, žolelių ir kitų produktų, gamintoja. Šios įmonės produktai aukščiausios kokybės, be genetiškai modifikuotų organizmų, atitinkantys aukščiausius reikalavimus ir standartus, iš specialiose plantacijose užaugintos žaliavos, turinčios „Bio“ ar „Organic“ sertifikatus, patvirtinančius, jog žaliava kokybiška ir ekologiška.

„El Baraka“ produktai – tai, kas geriausia iš gamtos, tai, kas geriausia Jums!

 

Muskusas – tai klasikinė gyvulinės kilmės aromatinė substancija, naudojama parfumerijoje, išgaunama iš tam tikros rūšies gyvūnų (dažniausiai beragių elnių) patinų liaukų. Tai viena iš brangiausių gyvulinės kilmės medžiagų, nuo seniausių laikų naudojamų kvepalų gamyboje. Natūralioje gamtoje muskusas veikia kaip feromonas, pritraukiantis priešingos lyties atstovus, manoma, kad muskuso aromatinė substancija turi panašų poveikį ir žmonių gyvenime. Rudai raudonos spalvos muskuso aromatas apibūdinamas kaip sodrus, aštrus, su prieskonių ir medienos užuominomis. Parfumerijoje šis aromatas varijuoja priklausomai nuo to, su kokiomis kitomis aromatinėmis medžiagomis yra maišomas.

„El Baraka“ raudonojo muskuso aromatinis aliejus apibūdinamas kaip stiprus afrodiziakas, žadinantis moterų jausmus ir potraukį. Aliejus skirtas masažams, vonioms, patalpų oro ir drabužių bei tekstilės aromatizavimui.

 

Patarimai

Keletą lašų raudonojo muskuso aromatinio aliejaus lašinkite į aromatines lempas, žvakides aplinkai aromatizuoti ir nuotaikai gerinti ar geismui žadinti, kvėpinkite apatinius drabužius, lašelį ar kitą lašinkite į vandenį, kuriame skalbiate patalynę arba suvilgę vatos gabalėlį, įdėkite jį į retą, skylėtą maišelį ir padėkite į drabužių spintą.

Maišykite su druska, medumi, jogurtu ar grietinėle ir pilkite į vonią, tepkitės kaip kvepalais, keletą lašų maišykite su baziniu aliejumi (20 lašų į 100 ml bazinio aliejaus) ir naudokite masažams arba maišykite su kūno priežiūros priemonėmis (kremais, losjonais, šampūnais) ir puoselėkite odą!

 

Prieš naudojant, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną lašą aliejaus sumaišykite su lašu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

1 – 2 lašus aliejaus užlašinkite ant vatos ir įkvėpkite. Jei per keletą minučių nejausite galvos svaigimo, diskomforto, nepradėsite kosėti, dusti, aliejų galite naudoti inhaliacijoms.

Būtina saugotis, kad aliejaus nepatektų į akis, o patekus, gausiai plaukite vandeniu.

Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų, dėl eterinių ir aromatinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Aliejų laikykite vėsioje vietoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle