Rožių aromatinis aliejus

 
 
 
 
Apie produktą:
Simondsijų (jojoba) aliejaus mišinys su rožių ekstraktu ir rožių aliejumi, pasižymintis raminamosiomis ir harmonizuojančiomis protą savybėmis, padeda kovoti su depresijos simptomais, pykčiu, sielvartu, baime, nervine įtampa ir stresu. Teigiamai veikia lytines funkcijas, lengvina susidorojimą su emocinėmis problemomis, padeda puoselėti pasitikėjimą savimi, gali padėti palengvinti galvos skausmus ir migrenos simptomus. Puikus aplinkos ir tekstilės aromatizatorius!
 
 
 
 

„El Baraka“ – Egipto bendrovė, viena didžiausių natūraliųjų aliejų bei produktų, skirtų grožiui ir sveikatai, gaminamų iš natūralių gamtinių medžiagų – medaus, prieskonių, aromatizuotų aliejų, gėlių, žolelių ir kitų produktų, gamintoja. Šios įmonės produktai aukščiausios kokybės, be genetiškai modifikuotų organizmų, atitinkantys aukščiausius reikalavimus ir standartus, iš specialiose plantacijose užaugintos žaliavos, turinčios „Bio“ ar „Organic“ sertifikatus, patvirtinančius, jog žaliava kokybiška ir ekologiška.

„El Baraka“ produktai – tai, kas geriausia iš gamtos, tai, kas geriausia Jums!

 

Rožių aliejus išgaunamas iš damaskinių rožių (lot. Rosa damascena) žiedlapių, distiliuojant vandens garais ir yra malonaus, gaivaus, gėlinio, rožėmis dvelkiančio aromato.

„El Baraka“ rožių aromatinis aliejus – tai simondsijų (jojoba) aliejaus mišinys su rožių ekstraktu ir rožių aliejumi, pasižymintis raminamosiomis ir harmonizuojančiomis protą savybėmis, padeda kovoti su depresijos simptomais, pykčiu, sielvartu, baime, nervine įtampa ir stresu. Teigiamai veikia lytines funkcijas, lengvina susidorojimą su emocinėmis problemomis, padeda puoselėti pasitikėjimą savimi, gali padėti palengvinti galvos skausmus ir migrenos simptomus.

Šis aliejus, naudojamas kosmetikoje, efektyviai drėkina ir maitina odą, veikia stimuliuojamai, tinka visų tipų odai, bet ypač sausai, brandžiai ir jautriai odai. Teigiamai veikia kamuojant kapiliarų išsiplėtimui (juos sutraukia), uždegimui, raudoniui, egzemai. Jaunina, drėkina, minkština, suteikia odai elastingumo, tonizuoja. Puikiai aromatizuoja aplinką, drabužius, patalynę!

 

Patarimai

Keletą lašų rožių aromatinio aliejaus lašinkite į aromatines lempas, žvakides aplinkai aromatizuoti ir nuotaikai gerinti, kvėpinkite apatinius drabužius, lašelį ar kitą lašinkite į vandenį, kuriame skalbiate patalynę arba suvilgę vatos gabalėlį, įdėkite jį į retą, skylėtą maišelį ir padėkite į drabužių spintą.

Maišykite su druska, medumi, jogurtu ar grietinėle ir pilkite į vonią, tepkitės kaip kvepalais, keletą lašų maišykite su baziniu aliejumi (20 lašų į 100 ml bazinio aliejaus) ir naudokite masažams arba maišykite su kūno priežiūros priemonėmis (kremais, losjonais, šampūnais) ir puoselėkite odą!

 

Prieš naudojant, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną lašą aliejaus sumaišykite su lašu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

1 – 2 lašus aliejaus užlašinkite ant vatos ir įkvėpkite. Jei per keletą minučių nejausite galvos svaigimo, diskomforto, nepradėsite kosėti, dusti, aliejų galite naudoti inhaliacijoms.

Būtina saugotis, kad aliejaus nepatektų į akis, o patekus, gausiai plaukite vandeniu.

Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų, dėl eterinių ir aromatinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Aliejų laikykite vėsioje vietoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 
 

Tapk draugu Facebook tinkle