Santalų (santalmedžių) aliejus

 
Apie produktą:
Santalmedžių aliejus pasižymi jauninančiomis, smulkias raukšleles lyginančiomis, antibakterinėmis, antivirusinėmis, smulkių žaizdelių gijimą skatinančiomis savybėmis.
 

 

„El Baraka“ – Egipto bendrovė, viena didžiausių natūraliųjų aliejų bei produktų, skirtų grožiui ir sveikatai, gaminamų iš natūralių gamtinių medžiagų – medaus, prieskonių, aromatizuotų aliejų, gėlių, žolelių ir kt., gamintoja. Šios įmonės produktai aukščiausios kokybės, be genetiškai modifikuotų organizmų, atitinkantys aukščiausius reikalavimus ir standartus, iš specialiose plantacijose užaugintos žaliavos, turinčios „Bio“ ar „Organic“ sertifikatus, patvirtinančius, jog žaliava kokybiška ir ekologiška.

„El Baraka“ produktai – tai, kas geriausia iš gamtos, tai, kas geriausia Jums!

 

 

"El Baraka" santalmedžių aliejus išgaunamas iš santalų medienos distiliuojant vandens garais ir yra tirštos konsistencijos, subtilaus, ilgai išliekančio, balzaminio medžio aromato su muskuso dvelksmu.

Manoma, kad santalų aliejus gali padėti sušvelninti moterų priešmenstruacinius negalavimus, veikia tonizuojamai, aktyvina lytines funkcijas.

Santalmedžių aliejus rekomenduojamas sausai, suglebusiai, uždegimų kamuojamai, spuoguotai, niežtinčiai odai prižiūrėti. Aromaterapijoje šis aliejus naudojamas menstruacijų ciklo sutrikimams lengvinti, sergant viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (bronchitu, laringitu, angina, sloga, kosint).

 

Grynu santalmedžių aliejumi arba sumaišytu su bet kuriuo augaliniu aliejumi (santykiu 1: 1) rekomenduojama tepti niežulio pažeistą odos vietą.

Gryną santalmedžių aliejų arba sumaišytą lygiomis dalimis su žaliųjų citrinų, rožių, nerolių, ylang-ylang eteriniais aliejais galima naudoti kosmetikos gaminiams, skirtiems sausai ir probleminei odai, papildyti, taip pat masažui, vonioms, patalpoms aromatizuoti, esant viršutinių kvėpavimo takų uždegimams ir kaip skausmą malšinančią priemonę.

 

Prieš naudojant, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną lašą aliejaus sumaišykite su lašu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

1 – 2 lašus eterinio aliejaus užlašinkite ant vatos ir įkvėpkite. Jei per keletą minučių nejausite galvos svaigimo, diskomforto, nepradėsite kosėti, dusti, aliejų galite naudoti inhaliacijoms.

Nepasitarus su gydytoju, nenaudokite į vidų.

Būtina saugotis, kad eterinio aliejaus nepatektų į akis, o patekus, gausiai plaukite vandeniu.

Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų, dėl eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Aliejų laikykite vėsioje vietoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle