Smulkintos sėklos

ALIEJUS parduotuvėse galite įsigyti įvairių smulkintų sėklų:

Chia

Juodgrūdės

Juodųjų sezamų

Margainio

Linų sėmenų

Kanapių

Saulėgrąžų

Moliūgų

Žemės riešutų

Aguonų

Smulkintos sėklos puikiai tinka įvairiems kepiniams, kokteiliams, sriuboms, salotoms, troškiniams.

 

Mūsų patarimai

Margainio sėklos

Rekomenduojama iš trintų ar maltų tikrojo margainio sėklų gaminti arbatą, vieną šaukštelį smulkintų margainių sėklų užplikant puodeliu karšto vandens ir po 10 min. perkošiant. Per dieną rekomenduojama išgerti tris puodelius šios arbatos, prieš valgį.

Margainių sėklų miltelius galima vartoti neplikytus, tris kartus per dieną po 1 – 2 arbatinius šaukštelius miltelių suvalgyti užgeriant šiltu vandeniu arba maišyti juos su medumi ir vartoti keletą kartų per dieną.

Chia sėklos

15-20g (kupiną valgomąjį šaukštą) ispaninių šalavijų sėklų pakanka išmaišyti mėgstamame jogurte, sultyse ar kokteilyje ir šiek tiek pabrinkinti. Galima valgyti nebrinkintas.

Linų sėmenys

1 arbatinį šaukštelį maltų sėmenų užpilkite puse stiklinės šalto vandens, gerai išmaišykite ir palikite kelioms minutėms pastovėti. Šią masę galite pagardinti vaisiais, uogomis, jogurtu, medumi ir kt.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle