Kavos pupelės Colombia Supremo

 
 
 
Apie produktą:
Colombia Supremo kava išsiskiria vaisinėmis, karamelinėmis, šokolado natomis. Tai lengva, vidutinio kūno kava, su švelniu riešutiniu poskoniu, nuostabaus aromato!
 
 

 

Kolumbija – antra didžiausia kavos gamintoja pasaulyje. Šioje šalyje didžioji dalis arabica kavos pupelių pagaminama drėgnuoju būdu. Kava iš Kolumbijos pasižymi itin aukšta kokybe, beveik pusė viso pagaminamo kiekio eksportuojama į JAV. Kolumbijoje pagrindinai auginamos trys kavamedžių veislės ir kava skirstoma pagal regionus, kuriuose ji auginama.

Žodžiu „supremo“ apibūdinamos itin aukštos kokybės kavos pupelės. Lyginant su Colombia Excelso, Colombia Supremo kavos pupelės yra stambesnės, kavamedžiai auginami Kolumbijos Andų priekalnėse, tai viena mėgstamiausių kavos rūšių visame pasaulyje tarp kavos mėgėjų.

Colombia Supremo kava išsiskiria vaisinėmis, karamelinėmis, šokolado natomis. Tai lengva, vidutinio kūno kava, su švelniu riešutiniu poskoniu, nuostabaus aromato!

 

Parduotuvių tinkle ALIEJUS galite įsigyti ne tik skrudintų, bet ir žalių, neskrudintų Colombia Supremo kavos pupelių. Teigiama, kad žalios, neskrudintos kavos pupelės gerokai turtingesnės organizmui naudingų medžiagų nei skrudintos. Dėl jose esančio antioksidanto - chlorogeninės rūgšties, kurios didžioji dalis skrudinant pupeles suyra, jos vertinamos siekiant numesti svorio. Manoma, kad šios ir kitų kavoje esančių veikliųjų medžiagų dėka, tokios kavos vartojimas gali padėti sumažinti poreikį saldumynams, pagreitinti virškinimą, pastiprinti imuninę sistemą ir padėti įveikti nuovargį!

Svarbu: žaliose kavos pupelėse tiek pat gausu kofeino, kiek ir skrudintose, todėl jaunesniems nei 16 metų asmenims, nėščioms ir maitinančioms moterims, žmonėms kamuojamiems aukšto kraujospūdžio, širdies ligų, sergantiems diabetu ir kitomis ligomis dėl žalios kavos (kaip ir vartojant įprastą kavą) vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ir vartoti atsakingai.

 

Tapk draugu Facebook tinkle