Kavos pupelės Costa Rica SHB

 
 
Apie produktą:
Šios rūšies kava pasižymi citrusiniu, vaisiniu skoniu su šokoladinėmis bei migdolų natomis, tai klasikinė Centrinei Amerikai būdinga kavos rūšis.
 

 

Į Kosta Riką kavamedžiai atkeliavo aštuonioliktojo amžiaus antroje pusėje ir per daugelį metų plačiai išplito. Kavos gamyba ir eksportas stipriai paveikė šalies ekonomiką, platus kavamedžių veislių asortimentas, derlingas dirvožemis, aukštikalnės ir puikios klimatinės sąlygos lėmė tai, jog Kosta Rika gamina vienas geriausių kavos rūšių visoje Centrinėje Amerikoje.

Costa Rica SHB kavos pupeles subrandino kavamedžiai, auginami daugiau nei 1350 metrų virš jūros lygio, o tai idealus aukštis gurmaniškai kavai auginti.

Žymėjimas SHB (Strictly Hard Bean), rašomas prie kavos pupelių pavadinimo, nurodo, kad kavos pupelės ypač kietos. Tai išskirtinės kokybės kava, skrudinamos tokios pupelės puikiai pakelia aukštą temperatūrą, išlaiko vientisumą ir aromato sodrumą. Šios rūšies kava pasižymi citrusiniu, vaisiniu skoniu su šokoladinėmis bei migdolų natomis, tai klasikinė Centrinei Amerikai būdinga kavos rūšis.

 

Tapk draugu Facebook tinkle