Kavos pupelės Ethiopia Sidamo

 
 
Apie produktą:
Tai aukštos kokybės arabica kavos pupelės, švelnaus aromato, ryškaus gėlinio, citrusinio skonio kava, su saldžiomis ir švelniomis pieninio šokolado, arbatmedžių užuominomis, puikiai subalansuota „teisinga“, vos juntama rūgštelė ir švelnus kūnas. Viena Jūsų mėgstamiausių!
 

 

Etiopija – viena seniausių šalių pasaulyje ir antra pagal gyventojų skaičių Afrikos žemyne. Manoma, kad kava kilusi būtent iš Etiopijos, kur natūraliomis sąlygomis auga arabinis kavamedis. Kaip pasakoja legenda, kavos gėrimas buvo atrastas devintame amžiuje, kai piemuo, ganantis ožkas pastebėjo, kad šioms paragavus kavamedžio uogų, jos tampa daug gyvybingesnės. Piemuo nusprendė pats paragauti šių vaisių, o kai apie tai sužinojo vienuoliai, jie parsinešė jų į vienuolyną, kavamedžių uogas išlukšteno ir paskrudinę išsivirė gėrimo. Jo paragavę pastebėjo, kad gali nepavargdami melstis visą naktį. Nuo tada kava ėmė populiarėti kaip stimuliuojantis gėrimas...

 

Ethiopia Sidamo – kavos pupelės, kurios auginamos pietiniame Etiopijos regione – Sidamo provincijoje. Šis regionas gerai žinomas dėl puikių klimatinių sąlygų kavamedžiams augti. Aukštikalnės (1600 – 1900 m virš jūros lygio), dideli atogrąžų miškai, optimali temperatūra ir derlingas dirvožemis – viskas, ko reikia puikiam kavos derliui. Ethiopia Sidamo – aukštos kokybės arabica kavos pupelės, švelnaus aromato, ryškaus gėlinio, citrusinio skonio kava, su saldžiomis ir švelniomis pieninio šokolado, arbatmedžių užuominomis, puikiai subalansuota „teisinga“, vos juntama rūgštelė ir švelnus kūnas. Viena Jūsų mėgstamiausių!

 

Tapk draugu Facebook tinkle