Kavos pupelės Ethiopia Yirgacheffe

 
 
 
Apie produktą:
Švelni ir lengvo kūno, citrusinė, uoginė kava su raudonojo vyno užuominomis. Puiki kava iš Afrikos!
 
 
 

 

Etiopija – viena seniausių šalių pasaulyje ir antra pagal gyventojų skaičių Afrikos žemyne. Manoma, kad kava kilusi būtent iš Etiopijos, kur natūraliomis sąlygomis auga arabinis kavamedis. Kaip pasakoja legenda, kavos gėrimas buvo atrastas devintame amžiuje, kai piemuo, ganantis ožkas pastebėjo, kad šioms paragavus kavamedžio uogų, jos tampa daug gyvybingesnės. Piemuo nusprendė pats paragauti šių vaisių, o kai apie tai sužinojo vienuoliai, jie parsinešė jų į vienuolyną, kavamedžių uogas išlukšteno ir paskrudinę išsivirė gėrimo. Jo paragavę pastebėjo, kad gali nepavargdami melstis visą naktį. Nuo tada kava ėmė populiarėti kaip stimuliuojantis gėrimas...

 

Ethiopia Yirgacheffe - tai 100% arabica pupelės iš pietų Etiopijos. Apdorojimo metu ką tik nuskinti dar drėgni kavamedžių vaisiai – uogos plaunamos, o tuomet mirkomos vandenyje, kad išbrinktų išorinis minkštimas, kuris vėliau pašalinamas, o kavos pupelės paliekamos fermentuotis, kad galutinai pasišalintų likęs glitus paviršius. Pasibaigus fermentacijai, pupelės džiovinamos.

Drėgnojo kavos pupelių apdorojimo būdo dėka ši kava įgauna ypatingą citrusų, uogų, gėlinį ir juodosios arbatos dvelksmą. Tai švelni ir lengvo kūno, citrusinė, uoginė kava su raudonojo vyno užuominomis. Puiki kava iš Afrikos!

 

 
 

Tapk draugu Facebook tinkle