Kavos pupelės Peru SHB Organic

 
 
 
Apie produktą:
Aukštos kokybės vidutinio stiprumo ekologiškos arabica pupelės iš Peru aukštikalnių!
 
 
 

Peru – valstybė Pietų Amerikoje, kurios vakarinę dalį skalauja Ramusis vandenynas, o iškart už pakrantės prasideda Andų kalnai. Kavamedžiai auginami aukštikalnėse, daugiau nei 1350 m virš jūros lygio, kur bręsta lėčiau, o augimui skatinti nenaudojami jokie cheminiai preparatai. Peru vyriausybė daro didelę įtaką, kad šioje valstybėje nedideliuose ūkiuose auginami kavamedžiai būtų auginami kuo švariau ir subrandintų kuo aukštesnės kokybės kavos pupeles. Galbūt dėl to Peru įvardijama kaip aštuntoji didžiausia kavos gamintoja pasaulyje. Šiandien Peru yra apie 150 tūkstančių kavos augintojų, kurių 95% - tai maži ūkiai.

Peru SHB Organic kavos pupelės – 100% ekologiškai mažuose žemdirbių ūkiuose užauginta arabika, pasižyminti saldžiu, švelniu skoniu. Tai vidutinio stiprumo kava, puikiai subalansuota, dvelkianti šokoladinėmis natomis.

Raidės SHB (angl. Strictly Hard Bean), rašomos prie kavos pupelių pavadinimo, nurodo, kad kavos pupelės ypač kietos. Tai išskirtinės kokybės kava, kurią subrandino kavamedžiai, auginami apie 1500 m virš jūros lygio. Skrudinamos tokios pupelės puikiai pakelia aukštą temperatūrą, išlaiko vientisumą ir aromato sodrumą.

Peru SHB Organic – puiki vidutinio stiprumo ekologiška kava!

 

Tapk draugu Facebook tinkle