Akmeninė (skalūno) lenta sūriui

 
 
Apie produktą:
Akmeninės skalūno lentos – puikus aksesuaras ne tik virtuvei, bet ir jūsų namams. Atsparios drėgmei, karščiui, šalčiui ir lengvai prižiūrimos šios lentutės gali pasitarnauti kaip dekoratyvus padėklas ar lėkštė sūrių ir kitų užkandžių rinkiniams, desertams, tortams ir pyragams, sušių ritinėliams ir kitiems maisto produktams. Tai gali būti puikus dekoras svetainei ar vonios kambariui, pagrindas žvakėms, gėlių ar kalėdinei kompozicijai...
 

 

Akmeninės skalūno lentutes labiau įprasta naudoti kaip sūrio lentas. Dėl specifinės natūralaus akmens tekstūros ir tamsios spalvos šios lentos puikiai paryškina pačių įvairiausių sūrių bei kitų kartu patiekiamų produktų išvaizdą ir padaro juos patrauklesnius, ryškesnius ir gardesnius. Dėl šios priežasties ant panašių akmeninių lentučių užkandžiai patiekiami kai kuriuose aukštos klasės restoranuose.

Nepaisant to, kad šios lentos labai plonos, jos itin patvarios ir saugios maistui. Skalūno lentos gali puikiai atstoti lėkštes.

Akmeninės lentos – tai ne tik padėklas sūriams. Kartu tai ir lentutė, ant kurios galite rašyti kreida! Degustavimui ant skalūno lentos sudėję įvairiausių rūšių sūrio, ties kiekvienu gabalėliu galite užrašyti jo pavadinimą. Užkandžius patieksite įdomiau, nustebinsite bei pralinksminsite savo svečius!

Pasinaudokite akmens gebėjimu puikiai išlaikyti šaltį ir padėkite lentutę kuriam laikui į šaldytuvą arba į šaldiklį. Atšaldyta skalūno lentutė kurį laiką išliks šalta ir ant jos galėsite patiekti desertus, pyragus ir tortus. Skanėstai ilgiau išliks švieži ir gaivūs, ypač karštą vasaros dieną.

Natūralaus akmens lentutės puikiai tiks suši vakarėliams. Tamsūs nori ritinėliai, pripildyti ryškiaspalvių įdarų, patiekti ant šių lentučių, atrodys taip, jog abejingų tikrai neliks!

Akmeninės skalūno lentutės tinka ne tik maistui. Tai puikus dekoras jūsų namams. Ant šių lentų galima sudėti nemažai skirtingo dydžio žvakių, siekiant sukurti jaukią atmosferą. Nutekėjęs vaškas kaipmat stingsta ir puikiai nusivalo, o lentutė itin atspari karščiui ir saugi.

 

 

 

Ant šių lentučių galima statyti žemaūges ryškiaspalvių gėlių kompozicijas, tamsus pagrindas paryškins spalvas ir žiedų grožį. Naudokite jas kaip dekoro elementą vonios kambaryje, susidėdami reikalingiausius vonios reikmenis arba kaip pagrindą kalėdinei kompozicijai iš natūralių augalinių medžiagų kurti... 

Pasitelkite fantaziją ir atraskite savo akmeninės lentutės panaudojimo būdą...

 

Mūsų patarimai

Akmeninės skalūno lentos atsparios drėgmei, karščiui ir šalčiui. Jos lengvai prižiūrimos ir saugios tiek karštiems, tiek šaltiems maisto produktams tiekti ir laikyti.

Bet kokius likučius lengvai nuvalysite drėgna kempine, šluoste ar rankšluosčiu. Galima plauti vandeniu naudojant indų ploviklį.

Nors lentutės plonos ir stiprios, tačiau nukritusios gali skilti ar lūžti.

Netinka naudojimui mikrobangėse ar orkaitėse.

Siekiant atnaujinti išvaizdą arba per laiką atsiradus įbrėžimams, rekomenduojama patepti trupučiu alyvuogių aliejaus.

 

 

Tapk draugu Facebook tinkle