Akmeninės grūstuvės

 
 
Apie produktą:
Sunkios, stabilios ir patvarios akmeninės natūralaus granito ar marmuro grūstuvės – mėgstantiems gaminti ir vertinantiems šviežiai grūstų prieskonių ar užtepų skonį ir aromatą!
 

 

Tai puikus jūsų virtuvės aksesuaras.

Nepoliruotas ir šiurkštus vidinis paviršius suteikia galimybę greit sutrinti česnakus, rupius, stambesnius prieskonius ir šviežias žoleles. Ką begrūstumėt ar betrintumėt, tai atliksite itin greit ir patogiai.

Pagamintos iš natūralaus akmens - granito arba marmuro, labai tvirtos, stabilios (kas labai aktualu trinant), dailaus dizaino, ilgaamžės ir higieniškos.

Atsparios vandeniui, dėmėms ir įbrėžimams.

Lengvai prižiūrimos.

Didelės, mažesnės, siauresnės ar platesnės, rinkitės pagal savus poreikius!

Tinkamos naudoti tiek sausiems, tiek drėgniems mišiniams smulkinti ar grūsti, be vargo sutrinsite net riešutus, sėklas ir grūdus!

Su puikiomis akmeninėmis grūstuvėmis greit ir nesudėtingai pagaminsite kvapniausią meksikietiškąjį avokadų trintinį – gvakamolę (guacamole), salsa, itališkąjį pesto ar mišinius marinavimui, padažams, užtepams, mirkymui ir kitų patiekalų gardinimui. Rankomis trinamos prieskoninės žolės bei prieskoniai išskiria itin daug aromatinių medžiagų ir atskleidžia geriausias savybes.

Tai puiki dovana artimajam, draugui ar kolegai, mėgstančiam gardų ir kvapnų maistą!

 

Mūsų patarimai

Grūstuvių priežiūra labai paprasta, rekomenduojame plauti rankomis, nenaudojant indų ploviklių, muilo ar kitokių cheminių medžiagų. Drąsiai galite trinti kempinėle, šveistuku ar šepetėliu. Nerekomenduojama plauti indaplovėse!

Prieš naudojant pirmąjį kartą (ką tik nusipirkus grūstuvę), kad pašalinti akmens ir kitokius nepageidaujamus likučius bei nešvarumus ir tinkamai paruošti grūstuvę naudojimui, rekomenduojame:

1. Be muilo švariai išplaukite grūstuvę karštu vandeniu, naudodami kempinėlę ar šveistuką.

2. Visiškai išdžiovinkite.

3. Įdėkite keletą didesnių skiltelių česnako, įberkite gerą žiupsnį druskos ir sutrinkite į pastą.

4. Paskirstykite po visą grūstuvės vidinį paviršių ir palikite parai.

5. Kitą dieną švariai išskalaukite šiltu vandeniu ir įberkite saują drėgnų (vandenyje perskalautų) ryžių. Gerai sutrinkite, turite gauti baltos spalvos tyrę. Jei trintų ryžių masė trinant pasidarė pilkšva, šią masę išplaukite ir įberkite naujų ryžių saują ir vėl sutrinkite. Ryžiai turi savybę sugerti nešvarumus ir nepageidaujamas daleles, todėl kai trintų ryžių tyrė bus baltos spalvos, jūsų grūstuvė jau švari.

6. Išskalaukite grūstuvę, įberkite du šaukštus kuo rupesnės druskos ir ją sutrinkite. Grūstuvė dabar jau paruošta naudojimui! Kaskart po naudojimo paprasčiausiai išplaukite karštu vandeniu patrindami šveistuku ir gerai išdžiovinkite.

 

Avokadų trintinis „guacamole“

2 skiltelės česnako

2 gerai prisirpę minkšti avokadai

¼ puodelio smulkintų šviežių pomidorų

¼ puodelis smulkintų raudonųjų svogūnų

pusės citrinos sultys

sauja kapotų šviežių kalendrų

druska pagal skonį

Į akmeninę grūstuvę sudėkite česnakus ir sutrinkite kartu su druskos žiupsniu iki tyrės. Avokadus perpjaukite pusiau, išimkite kauliukus, ir šaukštu išskobkite minkštimą tiesiai į grūstuvę. Sutrinkite iki kreminės tekstūros, sudėkite likusius ingredientus, išmaišykite, pagal skonį pagardinkite citrinų sultimis ir druska, jei reikia. Patiekite su kukurūzų traškučiais. Skanaus!

 

Tapk draugu Facebook tinkle