Himalajų druskos kristalai

 
 
 
Himalajų druska - tai seniausia, švariausiai išsilaikiusi, neapdorota ir dirbtiniu būdu nevalyta (nerafinuota) druska, gausi mikroelementų ir mineralų, kai tuo tarpu įprastoje stalo druskoje dominuoja natrio chloridas, dirbtinai pridėtas jodas ir fluoras.

 
 

Himalajų druska – tai nerafinuota, natūrali ir neperdirbta druska, kasama iš druskų urvų, susiformavusių prieš kelis šimtus milijonų metų išdžiūvus vandenynui. Šios druskos klodai glūdi 300 – 600 m gylyje, Himalajų papėdėje, Pakistane ir yra apsaugoti nuo išorinės aplinkos poveikio, todėl nėra užteršti, o iškasta druska ypač švari.

Himalajų druska turi baktericidinių savybių, skoniu šiek tiek skiriasi nuo kitos druskos rūšių, yra švelnesnė, tinka maistui įprastai gardinti, ją naudoja geriausi restoranai ir sveiko maisto gamintojai. Ši druska taip pat plačiai naudojama kosmetologijoje, odos priežiūros priemonių gamyboje, kulinarijoje, liaudies medicinoje, saunose, pirtyse, vonioms. Himalajų druskos vonios atpalaiduoja, drėkina odą, palankiai veikia kamuojant dermatitui, egzemoms, niežuliui.

Muilo ar širdelių formos Himalajų druskos kristalai turi baktericidinių, antiseptinių savybių, tai puiki priemonė nuo prakaitavimo, naikinanti bakterijas ir neužkemšanti odos porų. Bekvapis muilo formos druskos gabalėlis neerzina odos, teigiamai veikia spuoguotą, aknės, egzemos, dermatito, psoriazės ar nuospaudų kamuojamą odą, minkština suragėjusią odą, ramina vabzdžių sugeltas vietas. Dezinfekuoja smulkias žaizdeles, įtrūkimus, masažuoja, tinka naudoti kamuojant pūslelinei, nušveičia, atgaivina. Užtikrina apsaugą nuo nemalonaus kvapo ilgam laikui.

Himalajų druskos muilą rekomenduojama naudoti atsiprausus duše, šiek tiek sudrėkinus ištrinti reikiamas kūno vietas švelniai masažuojant ir vėliau nuplaunant vandeniu, o po procedūros odą ištepant aliejumi. Jei jūsų oda jautri, prieš naudodami, druskos muilą įvyniokite į švelnų natūralaus pluošto audinio gabalėlį. Nenaudokite tiesiai ant suerzintos, išbertos ar žaizdotos odos, geriau druskos gabalėlių pirmiausiai patrinkite rankas, o tuomet – reikiamas vietas.

 

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle