Baltojo vyno actas

 
Apie produktą:
Baltojo vyno actas „Casa di Oliva“ - gaminamas rauginant šviežią baltąjį vyną, o po to jį du metus brandinant medinėse statinėse. Gerokai švelnesnis nei raudonojo vyno actas, puikiai tinkantis salotų, jūros gėrybių, paukštienos patiekalų, padažų gardinimui. Baltojo vyno actas , patiekalams suteikia kitokių skoninių atspalvių.

 

Vyno actas - produktas, žinomas dar iš gilios senovės, minimas Biblijoje ir Pinijaus raštuose. Vyno acto išradėjai buvo vyndariai, pastebėję, jog atviruose induose laikomas vynas greitai surūgsta ir po kelių savaičių virsta actu. Vėliau buvo atrasta, jog šis produktas apsaugo maistą nuo gedimo, dezinfekuoja vandenį, suminkština mėsą, įpiltas į kokį nors gėrimą geriau numalšina troškulį ir tinka kaip pagardas maistui.

Šiandien vyno actas – pagardas, be kurio neapsieina jokia virtuvė. Tai pagardas, plačiai vartojamas daugybei nuostabių patiekalų skaninti – juo šlakstomos salotos, mėsos, žuvies patiekalai, gardinamos miško uogos, vaisiai, braškės ir net ledų desertai.

Vyno actas – tai ne vien gardus maisto paįvairinimas. Jame gausu vitaminų (A, C, B1, B2), mineralų (fosforo, magnio, geležies, kalio) ir, svarbiausiai, labai mažai kalorijų.

Baltojo vyno actas „Casa di Oliva“ - gaminamas rauginant šviežią baltąjį vyną, o po to jį du metus brandinant medinėse statinėse. Gerokai švelnesnis nei raudonojo vyno actas, puikiai tinkantis salotų, jūros gėrybių, paukštienos patiekalų, padažų gardinimui. Baltojo vyno actas gerina virškinimą, patiekalams suteikia kitokių skoninių atspalvių.

 

Mūsų patarimai

Užpilas salotoms

½ puodelio alyvuogių aliejaus

¼ puodelio baltojo vyno acto „Casa di Oliva“

2 – 3 valg. š. Arenga palmių cukraus

1 mažas raudonasis svogūnas, smulkintas

1 arb. š Vilux garstyčių su medumi

1 valg. š. aguonų

druskos ir maltų pipirų pagal skonį

Viską sumaišykite ir supilkite į aliejaus dozatorių. Naudokite tiek daržovių, tiek daržovių – vaisių, o ypač paukštienos salotoms.

 

Marinuoti ridikėliai

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo - informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle