Granatų actas

 
Apie produktą:
Granatų actas – acto rūšis, pagaminta iš aukščiausios kokybės granatų vaisių, maišant juos su natūraliu baltojo vyno actu ir taip sukuriant puikų subalansuoto skonio saldžiarūgštį pagardą.
 

 

Vyno actas – produktas, žinomas iš gilios senovės, pastebėjus, jog atviruose induose laikomas vynas surūgsta ir po keletos savaičių virsta actu. Vėliau žmonės atrado, kad actas apsaugo maistą nuo sugedimo, suminkština mėsą, maišomas su vandeniu malšina troškulį ir pagardina maistą.

Šiandien vyno, balzaminiai actai, obuolių ir kitokie vaisių actai laikomi delikatesais. Tai pagardai, plačiai vartojami daugybei nuostabių patiekalų skaninti – jais šlakstomos salotos, mėsos, žuvies patiekalai, gardinamos miško uogos, vaisiai, braškės ir net ledų desertai.

 

Skaniai sutraukiančio saldumo granatų actas – puikus salotų, padažų, marinatų ir glazūrų priedas.

 

Mūsų patarimai

Šį actą rekomenduojama naudoti daržovių ir mėsos marinatams, salotų užpilams gaminti. Su šiuo actu pagardinta marinuojama mėsa įgaus vaisinio skonio ir aromato.

Salotų užpilas su granatų actu

2 valg. š. granatų acto

1 valg. š. medaus

1 valg. š. Vilux medaus garstyčių

2 – 3 valg. š. Varvello klasikinio balzaminio acto

druska ir malti pipirai pagal skonį

¾ puodelio ypač tyro alyvuogių aliejaus (pvz., švelnaus PDO Peza Olyssos)

Viską, išskyrus alyvuogių aliejų išplakite dubenyje, lėtai maišydami, pamažu, plona srovele pilkite alyvuogių aliejų, kol gausite vientisos konsistencijos padažą. Pagal skonį pagardinkite druska, pipirais ir naudokite salotoms.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle