Natūralus dūmų kondensatas

 
 
Apie produktą:
 

Unikalus produktas, kurio pagalba namuose pasigaminsite įvairių skanių produktų. Naudojant kondensuotą dūmą galėsite mėgautis sveikesniais rūkytais produktais.  

 
 

 

Dūmo kondensatas – tai įprastas lapuočių medžių dūmas , natūraliai vandens garų pagalba sukondensuotas ir natūraliais būdais filtruotas produktas. Gamybos proceso metu pašalinami kenksmingi sveikatai kancerogeniniai junginiai, dūmas išvalomas nuo nuosėdų ir dūmo sugeneruotų dervų. Gamybos procese nenaudojami jokie cheminiai tirpikliai. Jeigu trumpai apibūdinti dūmo kondensato gamybos procesą – tai jis išsiskirstytų į tris pagrindinius fizikinius komponentus – karštis, vanduo ir filtracija.

 

Šio produkto gamybai naudojama įvairi lapuočių medžių mediena.

 

Dūmo kondensatą maisto gamyboje pirmieji pritaikė amerikiečiai. Šis ingiridientas yra vienas iš pagrindinių komponentų BBQ padažuose bei burgerio mėsoje

 

Kadangi kondensuoto dūmo gamybos proceso metu iš dūmo kondensato tirpalo pašalinamos kancerogeninės medžiagos, dūmo kondensatas yra sveikesnis už įprastą dūmą.

 

Naudodami kondensuotą dūmą, galite mėgautis malonaus skonio ir sveikesniu rūkytu produktu, skoninės savybės nesiskiria nuo įprastu būdu rūkytų produktų.


Pagal 2013 m. gruodžio 10 d. Komisijos įgyvendinimo reglamentą (ES) Nr. 1321/2013, kvapiųjų rūkymo medžiagų naudojimas laikomas mažiau pavojingu sveikatai nei rūkymas dūmais deginant malkas, pjuvenas arba skiedras.

 

 

Smokeland vištienai

Dūmo kondensatas pasižymi itin švelniu skoniu. Rekomenduojame šį produktą vartoti pagardinant vištienos produktus. Produktas taip pat gali būti naudojamas ir su kitomis mėsos rūšimis, o taip pat sūriams, žuviai ar įvairioms virtoms ar kepintoms daržovėms pagardinti. Tik keletas arbatinių šaukštelių - ir jau galėsite mėgautis maloniu dūmo prieskoniu!

 

 

 

 

Smokeland įvairių rūšių mėsai

Produktas pasižymi stipriu ir aiškiai išreikštu dūmo skoniu ir aromatu. Tinka labai plačiam spektrui produktų. Produktas ne tik suteikia dūmų skonį, bet ir formuoja patrauklią rusvą spalvą apdorojamiems produktų paviršiams. Įdėkite į marinatą kartu su druska ir kitais prieskoniais ir Jūsų produktas taps dar skanesnis ir patrauklesnis.

 

 

 
 

Smokeland dūmų skonio aliejus

Unikalus produktas, kurio pagalba namuose pasigaminsite įvairių skanių produktų. Vos keletas arbatinių šaukštelių, ir Jūs jau turite namuose gamintą dūmo skonio silkę, dūmo aromatu paskanintus troškintus kopūstus, kepintus migdolus ar žemės riešutus. Čia Jūsų fantazijai ribų nėra!

 

 
 

Mūsų patarimai

"SMOKELAND" dūmo kondensatas vištienai:

Paimkite 4-5 vištienos sparnelius ir juos padenkite 2 valgomaisiais šaukštais Smokelans vištienai, sparnelius išmaišykite su šiek tiek druskos, prieskonių (pipiro, česnako ir pan.) ir įdėkite juos į mikrobangų krosnelėms tinkamą naudoti indą. Indą įdėkite į mikrobangų krosnelę ir įjunkite ją 6-8 min 800-900W galingumu. Lygiai taip pat marinuotus sparnelius galite iškepti orkaitėje, įkaitintoje iki 200 °C . Skanaus!

 

"SMOKELAND" dūmo kondensatas įvairių rūšių mėsai ir žuviai:

Į indą įpilkite 1 l geriamo vandens, įpilkite 70 ml Smokeland įvairių rūšių mėsai ir žuviai, įdėkite 60-80g druskos, šiek tiek česnako, pipiro. Įdėkite žuvį (Pvz.Skumbrę) į paruoštą sūrymą ir palikite 3 dienoms sūdytis šaldytuve. Po 3 dienų žuvį pakabinkite kur nors virtuvėje ir leiskite jai džiūti 12 - 24 val. Skanaus!

 

"SMOKELAND" dūmų skonio aliejus:

200 g tradicinės sūdytos silkėspadenkite 2 - 3 arbatiniais šaukštekliais Smokeland dūmo skonio aliejaus. Viską sumaišykite ir mėgaukitės skania dūmo skonio silke. Šį aliejų taip pat galima naudoti virtose pupose, žirniuose, paskaninant skrudintus riešutus ir pan.

     
 
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.
 
 

Tapk draugu Facebook tinkle