Ryžių sirupas

 
 
Apie produktą:

Ryžių sirupas gaminamas iš nešlifuotų ryžių, fermentuojant juos kartu su vandeniu ir natūraliais, gamtinės kilmės enzimais, kurie suardo ryžiuose esantį krakmolą ir paverčia jį cukrumi. Gautas skystis kaitinamas iki sirupo konsistencijos. Geltonas, klampios tekstūros ryžių sirupas yra specifinio skonio, vos juntamo ryžių skonio su riešutiniu ar karamelės poskoniu.

 

Ryžių sirupas gaminamas iš nešlifuotų ryžių, fermentuojant juos kartu su vandeniu ir natūraliais, gamtinės kilmės enzimais, kurie suardo ryžiuose esantį krakmolą ir paverčia jį cukrumi. Gautas skystis kaitinamas iki sirupo konsistencijos.

Geltonas, klampios tekstūros ryžių sirupas yra specifinio skonio, vos juntamo ryžių skonio su riešutiniu ar karamelės poskoniu.

Maisto pramonėje naudojamas itin didelį kiekį fruktozės turinčiam kukurūzų sirupui pakeisti, pusryčių dribsnių, įvairiausiems užkandžių batonėliams gaminti. Tai saldiklis, alternatyva baltajam cukrui, skirta gėrimų ir kepinių saldinimui.

Ryžių sirupas mažiau saldus nei cukrus, maždaug 1 puodelis cukraus atitinka 1 1/4 puodelio ryžių sirupo.

Ryžių sirupe yra nedideli mineralų – kalio fosforo, magnio kiekiai bei kalcio ir geležies kiekiai.

Ryžių sirupas - natūralus fruktozės neturintis saldiklis, be gliuteno, be GMO ir be cukranendrių ar runkelių cukraus.

 

Mūsų patarimai

Kokosiniai batonėliai (puodelis 250 ml)

1 puodelis kokosų pieno

4 valg. š. ryžių sirupo

3 valg. š. kokosų aliejaus

2 puodeliai kokosų drožlių

žiupsnelis jūros druskos

glaistui:

1 puodelis kokosų aliejaus

0,5 puodelio kakavos miltelių (galite maišyti per pus su karobo milteliais)

2 valg. š. ryžių sirupo

žiupsnelis jūros druskos

Kepimo skardą ar kitokį indą išklokite kepimo popieriumi.

Į nedidelį puodą supilkite kokosų pieną, ryžių sirupą, ir kokosų aliejų. Švelniai pamaišydami pakaitinkite, kol taps vientisa masė. Suberkite kokosų drožles ir gerai išmaišykite.

Masę sukrėskite ant kepimo skardos ir paspaudžiant šaukštu geria suslėkite ir išlyginkite paviršių. Palaikykite šaldytuve, kol sustings.

Glaistui skirtus ingredientus sudėkite į puodą ir lėtai kaitinant maišykite, kol pasidarys vientisa masė. Atvėsinkite.

Maždaug puse šokoladinės masės užtepkite ant kokosų skardoje. Paviršių išlyginkite ir padėkite į šaldytuvą, kad atvėstų. Užtepkite likusį glaistą ir vėl atvėsinkite, kol sustings. Aštriu peiliu supjaustykite norimo dydžio kvadratėliais ir skanaukite.

 

Tapk draugu Facebook tinkle