Prieskonių mišinys Provence Herbs

 
Apie produktą:
Prieskonių mišinys „Provence Herbs“ – tai klasikinis Provanso žolelių mišinys (rozmarinai, dašiai, čiobreliai, bazilikai, mairūnai, raudonėliai), skirtas patiems įvairiausiems patiekalams gardinti.

 

Provanso žolelės – tai pietų Prancūzijos Provanso regionui būdingų prieskoninių žolių mišinys, skirtas įvairiam maistui gardinti, laikomas delikatesu ir labai vertinama maisto gurmanų. Tradiciškai šio mišinio pagrindą sudaro rozmarinai, čiobreliai, mairūnai, raudonėliai ir dašiai, tačiau galimi ir kiti deriniai. Pastaruoju metu įprasta į šiuos mišinius maišyti levandų ir bazilikų. Derinant sudėtines dalis, griežtų proporcijų nėra, žolelės gali būti maišomos pagal skonį.

Šie prieskoniai gali būti ruošiami švieži, džiovinti, šiomis žolėmis gardinami actai, aliejus.

Provanso žolelės naudojamos patiems įvairiausiems patiekalams gardinti, jų maišoma į maltą mėsą, marinuojant mėsą ar žuvį, ypač kepant paukštieną, ruošiant daržovių troškinius, padažus, salotas ir jų užpilus, sriubas.

Prieskonių mišinys „Provence Herbs“ – tai klasikinis Provanso žolelių mišinys (rozmarinai, dašiai, čiobreliai, bazilikai, mairūnai, raudonėliai), skirtas patiems įvairiausiems patiekalams gardinti.

 

Mūsų patarimai

Keptos daržovės

3 saldžiosios paprikos

1 cukinija

1 baklažanas

200 g šviežių pievagrybių

2 skiltelės česnako

marinatui:

1250 ypač tyro alyvuogių aliejaus

250 ml nerafinuoto saulėgrąžų aliejaus

2 valg. š. citrinų sulčių

1 valg. š. prieskonių mišinio „Provence Herbs“ (arba pagal skonį)

1 arb. š. rožinės Himalajų druskos

0,5 arb. š. maltų juodųjų pipirų

žiupsnis rudojo cukraus

Daržoves stambiai supjaustykite (paprikoms išimkite sėklas) ir kartu su grybais sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Marinatui skirtus ingredientus gerai išmaišykite, užpilkite ant daržovių, pamaišykite, kad geria pasidengtų ir palikite porai valandų, kad pasimarinuotų. Kepkite 100 laipsnių kaitros orkaitėje apie pusvalandį. Tiekite šiltas ar šaltas, valgykite vienas, su duona ar kaip garnyrą prie mėsos patiekalų. Skanaus!

 

Tapk draugu Facebook tinkle