Prieskonių mišinys "Jerusalem"

                    
 
Apie produktą:
Prieskonių mišinys "Jerusalem" - tai dalelė žydų virtuvės. Turtingas savo sudėtimi šis mišinys (česnakai, juodieji pipirai, pankoliai, ožragės, cinamonai, paprikos, imbierai, ciberžolės, kvapieji pipirai, kuminai, kalendros, salierai, svogūnai, petražolės, druska) puikiai pagardins ruošiamus patiekalus, gardinkite juo mėsos, o ypač vištienos ir kalakutienos, daržovių, žuvies patiekalus, sriubas, troškinius, marinatus ir t.t.
 

Žydų virtuvė turi senas tradicijas. Šioje šalyje griežtai laikomasi košerinio maisto tradicijų, kai viename recepte nemaišomi mėsa ir pieno produktai, nevartojamos jūrų gėrybės. Anot žydų, valgymas – tai tarnavimas Dievui ir žmogus turi valgyti ne tam , kad valgytų, o valgyti, kad gyventų pagal Dievo įstatymus.

Žydų virtuvėje dominuoja arabiško stiliaus prieskoniai, nemažai naudojama ciberžolės, imbierų, kuminų, kalendrų, ožragių, cinamono ir pan. Prieskonių mišinys „Jerusalem“ – tai dalelė žydų virtuvės. Turtingas savo sudėtimi šis mišinys (česnakai, juodieji pipirai, pankoliai, ožragės, cinamonai, paprikos, imbierai, ciberžolės, kvapieji pipirai, kuminai, kalendros, salierai, svogūnai, petražolės, druska) puikiai pagardins ruošiamus patiekalus, gardinkite juo mėsos, o ypač vištienos ir kalakutienos, daržovių, žuvies patiekalus, sriubas, troškinius, marinatus ir t.t.

 

Mūsų patarimai

Arabiškos salotos „Fattoush“

400 ml pasukų

250 g plokščios arabiškos duonos paplotėlių

3 dideli pomidorai

100 g ridikėlių

3 nedideli agurkai

keletas svogūnų laiškų

žiupsnis šviežių mėtų ir petražolių

2 skiltelės česnako

3 valg. š. citrinų sulčių

60 ml tyro alyvuogių aliejaus

2 valg. š. obuolių sidro acto

1 valg. š. prieskonių mišinio „Jerusalem“ (pagal skonį)

Duoną suplėšykite nedideliais gabalėliais ir sudėkite į gilesnį salotų dubenį. Daržoves supjaustykite. Ant duonos sudėkite daržoves, užpilkite pasukomis, įberkite prieskonių, įpilkite acto ir citrinų sulčių, gerai išmaišykite ir palikite 10 minučių, kad susigertų skoniai. Dėkite į nedidelius dubenėlius, apšlakstykite alyvuogių aliejumi ir dar pabarstykite prieskoniais. Skanaus!

 

Tapk draugu Facebook tinkle