Prieskonių mišinys "Mėsai"

 
Apie produktą:
Puikus prieskonių derinys bet kurios rūšies mėsai pagardinti – kepsnių marinatams, sultingam didžiuliam mėsos kepsniui įtrinti, troškiniams pagardinti. Kvapnaus ir rupaus prieskonių mišinio sudėtyje - raudonosios saldžiosios paprikos, druska, pomidorų granulės ir milteliai, svogūnai, česnakai, garstyčios, aitriosios paprikos, bazilikai, kuminai, kmynai, juodieji pipirai, petražolės. Be konservantų ir skonio stipriklių!
Prieskoniai suberti į patogų stiklinį malūnėlį, kurio keli pasukimai, kaskart naudojant prieskonius, suteiks galimybę mėgautis šviežiais, kvapniais, ką tik sutrintais prieskoniais...
 

Prieskonių mišinys elektroninėje parduotuvėje http://rudugys.lt/mesai-stikliniame-malunelyje

Mūsų patarimai

Avienos troškinys moliniuose indeliuose gruziniškai „avienos čanachai“

0,5 kg minkštos, šviežios avienos (arba jautienos, ėrienos)

prieskonių mišinys „Mėsai“

0,5 kg šviežių pomidorų

0,5 kg baklažanų

0,5 kg bulvių

2 svogūnai

žalumynai – petražolės, bazilikai, peletrūnai, kalendra

juodieji pipirai žirneliais

laurų lapai

1 mažas čili pipiras (šviežias ar džiovintas)

1 puodelis pomidorų sulčių

Orkaitę įkaitinkite iki 190 laipsnių kaitros. Pasiruoškite molinius indelius troškinimui (3 – 4 vnt.)

Mėsą supjaustykite nedideliais gabalėliais ir gerai įtrinkite prieskoniais „Mėsai“.

Pomidorus, priklausomai nuo dydžio, supjaustykite puselėmis arba ketvirčiais, svogūnus – taip pat. Čili papriką supjaustykite žiedais, bulves – kubeliais.

Baklažanus supjaustykite kubeliais, pabarstykite druska ir palikite pusvalandžiui, kad nuvarvėtų susidariusios sultys. Nuplaukite po šaltu tekančiu vandeniu ir nusausinkite.

Į molinius indelius sluoksniuokite: mėsą, bulves, baklažanus, svogūnus, pipirų žirnelius, laurų lapus, pomidorus. Į kiekvieną indelį įdėkite šiek tiek čili pipiro, pabarstykite kapotais žalumynais (dalį pasilikite) ir druska. Užpilkite pomidorų sultimis (galite maišyti su vandeniu, jei reikia), uždenkite dangteliu ir pašaukite į orkaitę. Troškinkite 1,5 – 2 valandas, kol mėsa taps minkšta. Paruoštus troškinius pabarstykite šviežiais kapotais žalumynais ir patiekite. Skanaus!

 

Tapk draugu Facebook tinkle