Skaidulos "ColonWell"

 
 
Apie produktą:
ColonWell - lietuviškas augalinių skaidulų produktas pagamintas tik iš natūralių medžiagų. ColonWell palaiko normalią žarnyno veiklą ir sukelia sotumo jausmą.  Preparato pagrindą sudaro maistinės skaidulos (ląsteliena) - angliavandenių, kurių neskaido virškinimo fermentai, bet skaido storosios žarnos mikroflora, porūšis. Tai produktas, kuris greitina medžiagų apykaitą, gerina virškinimą, gali padėti numesti svorio.
 

ColonWell - lietuviškas augalinių skaidulų produktas pagamintas tik iš natūralių medžiagų. ColonWell palaiko normalią žarnyno veiklą ir sukelia sotumo jausmą.  Preparato pagrindą sudaro maistinės skaidulos (ląsteliena) - angliavandenių, kurių neskaido virškinimo fermentai, bet skaido storosios žarnos mikroflora, porūšis.

Rinkitės ColonWell, jei:

trokštate natūraliai ir sveikai atsikratyti svorio;

rūpinatės normaliu žarnyno veiklos darbu;

siekiate užkirsti kelią vidurių užkietėjimui;

norite palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.

ColonWell nauda:

laikantis sumažintos energinės vertės dietos, sudėtyje esančios skaidulos - gliukomananas padeda mažinti svorį;

gliukomananas padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje;

Veikliųjų medžiagų poveikis yra moksliškai įrodytas ir patvirtintas Europos komisijos (EFSA).

Kaip veikia ColonWell?

Augalinės skaidulos, patekusios į mūsų organizmą, išbrinksta, padidėja jų tūris ir taip sukeliamas sotumo jausmas. Pradedama suvartoti mažiau kasdienio maisto, gaunama mažiau kalorijų ir kilogramai pamažu pradeda kristi visiškai sveikai, o organizmas papildomas maistinėmis skaidulomis!

Colonwell sudėtyje yra linų sėmenų išspaudų, balkšvųjų gysločių sėklų luobelių, ispaninių šalavijų (chia) sėklų, smulkintų kmynų, baltojo molio, smulkintų petražolių, smulkintų kalendrų, miežių skaidulinių medžiagų ir gliukomanano – maistinės skaiduosa, išgaunamos iš leopardinio amorfofalo (lot. Amorphophallus konjac) šaknų (augalo, augančio Japonijoje). Laikantis sumažintos energetinės vertės dietos ši medžiaga padeda mažinti svorį ir palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.

Vartojimas

10 – 15 g (arba 2 – 3 arbatinius šaukštelius) ColonWell sumaišykite su 200 ml vandens ar sulčių ir išgerkite. Papildomai išgerkite stiklinę (200 ml) vandens. Vartokite 3 kartus per dieną – geriausia prieš valgį.

 2. 10 – 15 g (arba 2 – 3 arbatinius šaukštelius) ColonWell sumaišykite su 200 ml jogurto ir išgerkite. Papildomai išgerkite 2 stiklines (400 ml) vandens. Vartokite 3 kartus per dieną, geriausiai prieš valgį.

 

Perspėjimai:

Galimas užspringimas žmonėms, kurie patiria rijimo sunkumų. Patariama gerti daug vandens (jei geriama nepakankamai skysčių), kad medžiaga tikrai pasiektų skrandį;

svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas;

vartojant ColonWell būtina išgerti 1,5 – 2 litrus vandens per dieną!

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo - informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle