Medaus arbatos

 
 
Apie produktą:
Pristatome unikalią, aukštos kokybės medaus ir žolelių arbatų seriją, kurioje puikiai dera skonis ir švelnus vaistažolių aromatas. Paragavę patys įsitikinsite, kad šios natūralios arbatos yra aukštos kokybės, pasižymi puikia skonio harmonija.
 

 

Medus kaip bazinė arbatų sudėtinė dalis – lengvai organizmo įsisavinamų angliavandenių (gliukozės ir fruktozės) šaltinis. Į jo sudėtį įeina įvairios mineralinės medžiagos, kelios dešimtys mikroelementų, reikalingų normaliai medžiagų apykaitai ir organų veiklai palaikyti.

UAB “Apiterapijos centro“ mokslininkai – farmacininkai, pagamino visą seriją medaus arbatų su vaistingųjų augalų ekstraktais ir įgyvendino išskirtinę idėją gaminti maisto produktus, kurie sveikatina žmogaus organizmą, stiprina imuninę sistemą. Šių arbatų gamyboje visiškai nenaudojamos kvapiosios sintetinės medžiagos ar cheminiai konservantai. Produktų pagrindą sudaro tik natūralūs augalų ekstraktai ir natūralus medus. Kuriant šiuos produktus, buvo siekiama, kad jie būtų ypač malonaus skonio. Į šiuos produktus įmaišomos natūralios vaistinės - maistinės augalų dalys, ekstraktai, neturintys pašalinio poveikio. Subalansuoti natūralių vitaminų, makro ir mikroelementų kompleksai pritaikyti žmogaus organizmui.

Medaus arbatų paruošimo būdas: 1 – 2 šaukštelius medaus arbatos įdėkite į puodelį su karštu vandeniu ir maišykite, kol arbata ištirps. Norint išsaugoti turtingąsias medaus ir žolelių savybes, vandens temperatūra turėtų neviršyti 40°C.

 
 
 
Medaus arbata su čiobreliais
Čiobreliuose kaupiasi eterinis aliejus, kuris gali padėti dezinfekuoti kvėpavimo takus, pelngvinti atsikosėjimą.
Sudėtis: natūralus medus 98,3%, čiobrelių ekstraktas 1,7%.
 

 

 
 
Medaus arbata su pipirmėtėmis
Su pipirmėtėmis paruošti produktai gali padėti naikinti virškinamojo trakto bakterijas, pagerinti virškinimą, malšinti skausmą, kai prasideda vidurių spazmai, mažinti pykinimą, vėmimą.
Sudėtis: medus 98,5%, pipirmėčių ekstraktas 1,5%.
 

 

 
 
 
Medaus arbata su imbierais
Imbierai gali padėti atsigauti po sunkių ligų, pagerinti virškinimą, numalšinti pykinimą, viduriavimą, prislopinti spazminio pobūdžio galvos skausmus, tonizuoti ir stimuliuoti organizmą. Tai pagalbinė priemonė peršalus, esant kosuliui, gerklės skausmui.
Sudėtis: medus 95%, imbierų ekstraktas 5%.
 
 

 

 
 
Medaus arbata su melisomis
Melisos gali padėti atsipalaiduoti, nusiraminti, aktyvinti protinę veiklą, gerinti apetitą, virškinamojo trakto veiklą, atpalaiduoti žarnyno spazmus, slopinti pykinimą ir vėmimą.
Sudėtis: medus 97%, melisų ekstraktas 3%.
 

 

 
 
Medaus arbata su cinamonu ir imbierais
Cinamonas su imbieru gali padėti pastiprinti imunitetą, mažinti cholesterolio kiekį kraujyje, pagerinti kraujotaką.
Sudėtis: medus 97%, cinamono ekstraktas 2,5%, imbierų ekstraktas 0,5%.
 

 

 
 
 
Medaus arbata vaikams
Aviečių, islandinių kerpenų ir kinrožių žiedai gali padėti esant peršalimui, gripui, kai vargina sausas kosulys.
Sudėtis: medus 95,2%, aviečių ekstraktas 2%, kinrožių žiedų ekstraktas 2%, islandinių kerpenų ekstraktas 0,8%.
 
 

 

 
 
 
Medaus arbata su kmynais, pasifloromis ir pipirmėtėmis
Pasifloros gali padėti atsipalaiduoti, nusiraminti, sumažinti įtampą, o pipirmėtės bei kmynai puikiai gerina virškinimą, padeda sumažinti vidurių pūtimą, sunkumą skrandyje.
Sudėtis: medus 95%, kmynų ekstraktas 3,5%, pasiflorų ekstraktas 1,5%, pipirmėčių ekstraktas 0,25%.
 
 

 

 
 
 
Medaus arbata su mėlynėmis ir vynuogių kauliukų ekstraktu
Tai stiprūs antioksidantai, kurių mišinys papildo ir stiprina tarpusavio poveikį. Mėlynių ekstraktas teigiamai veikia akis, gali padėti sumažinti akių nuovargį, vynuogių kauliukų ekstraktas gali padėti palaikyti smulkių kraujagyslių tonusą. Praturtintas antioksidantais šis medaus mišinys gali padėti sumažinti žalingų laisvųjų radikalų poveikį ir pagerinti savijautą.
Sudėtis: medus 97,5%, mėlynių ekstraktas 1%, vynuogių kauliukų ekstraktas 0,5%.
 
 

 

 
 
Medaus arbatų rinkinys
Rinkinyje supakuota: medaus arbatos su imbieru, čiobrelių, pipirmėčių ir melisų ekstraktais. 4 vnt x 30g
 
 

 

 
 
 
Medaus arbatų rinkinys
Rinkinyje supakuota: medaus arbatos su imbieru, čiobreliais, pipirmėtėmis, melisomis, cinamonu su imbierais, vaikams. 6 vnt x 30g
 
 
 

 

 
 
 
 
Medaus arbatų rinkinys
Rinkinyje supakuota: Medaus arbatos su imbieru, čiobrelių, pipirmėčių ir melisų ekstraktais. 12 vnt x 30g
 
 
 

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 
 

Tapk draugu Facebook tinkle