Reishi grybų - artišokų arbata

 
Apie produktą:
 
 

 

Reishi grybai (lot. Ganoderma lucidum), kiniškai dar vadinami lingzhi, o lietuviškai – tikriniais blizgučiais, blizgutinių šeimai priklausantys grybai, apvalūs ar pusiau apvalūs, vyšninės ar juodai raudonos spalvos grybai su vėduoklės pavidalo kepurėlėmis, augantys ant lapuočių medžių kelmų ir išvartų, šiais laikais plačiai vartojami medicininiais tikslais dėl teigiamo poveikio savijautai.

Rytų pasaulyje, ypač Kinijoje ir Japonijoje tikriniai blizgučiai naudojami medicininiais tikslais jau tūkstančius metų.

Įdomu

Tikriniai blizgučiai - nevalgomi grybai, augantys ir Lietuvoje, jų galima rasti Marijampolės rajone ant lapuočių, o kartais ir ant spygliuočių kelmų. Lietuvoje dėl retumo saugotini ir įrašyti į Lietuvos Raudonąją knygą.

 

Mūsų patarimai

Reishi grybų - artišokų arbatos vartojimas: rekomenduojama 1 – 2 arbatos maišelius užplikyti puodeliu verdančio vandens ir palikti, kad pritrauktų 1 – 2 minutes. Paros norma 3 – 4 paketėliai.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

Tapk draugu Facebook tinkle