Tirpi ajuverdinė Samahan arbata

 
Apie produktą:
Samahan – tai visiškai natūrali, saugi ir efektyvi tirpi arbata iš ajuverdinių augalų gripo ir peršalimo simptomams lengvinti, itin tinkama šaltajam metų laikui. Tai natūralus, 100% žolinis produktas, kurio veikimas paremtas Ajuverdos principais ir patyrimais. Arbatos gamybai naudojama aukštos kokybės žaliava, joje nėra konservantų bei jokių kitų papildomų cheminių nepageidaujamų medžiagų. Arbata Samahan – malonaus, patrauklaus skonio šildantis gėrimas, tinkantis virusinių infekcijų profilaktikai, imuninės sistemos stiprinimui, itin tinkanti, kai kamuoja patys pirmieji peršalimo, gripo ar virusinių infekcijų požymiai. 

 

Peršalimo ligos, tikriausiai, labiausiai paplitęs negalavimas, dėl kurio prarandama milijonai darbo dienų per metus. Čiaudulys, sloga, perštinti gerklė ir kaulų laužymas - sveikatos sutrikimai, susiję su orų pasikeitimais, kurie dažnai tampa rimtais susirgimais. Arbata Samahan – Šri Lankoje pagaminta veiksminga priemonė nuo peršalimo, kurios sudėtyje yra standartizuoti keturiolikos žolelių ekstraktai, atrinkti po kruopštaus tyrimo, kurį atliko Ajuverdos gydytojų, mokslininkų ir technologų komanda. Ši arbata pagaminta pagal unikalią technologiją ir yra tirpių granulių pavidalo. Pastaruoju metu tai itin populiarus gėrimas Šri Lankoje ir vis labiau populiarėja tarptautiniu mastu.

Arbatą Samahan rekomenduojama vartoti jei: 

čiaudite ir pajutote pirmuosius slogos simptomus; 

peršti gerklę; 

skauda galvą ir maudžia raumenis, jaučiate taip vadinamą „kaulų laužymą“; 

karščiuojate; 

kosite ir jaučiate viso organizmo silpnumą.

Ajuverdinė arbata gali būti geriama profilaktiškai, aplinkoje siaučiant virusinėms infekcijoms.

 

Žolelės, iš kurių pagaminta Samahan arbata: 

riešutinė justicija (lot. Adhatoda vasica) 

didžioji alpinija (lot. Alpinia galanga) 

egiptinis kmynas, dar vadinamas ažgonu (lot. Carum copticum) 

kalendra (lot. Coriandrum sativum) 

stambialapė vijuotė (lot. Coscinium fenestratum) 

kuminas (lot. Cuminum cyminum) 

smulkusis išvijas (lot. Evolvulus alsinoides) 

saldymedis (lot. Glycyrrhiza glabra) 

lot. Hedyotis corymbosa 

ilgasis pipiras (lot. piper longum) 

juodasis pipiras (lot. piper nigrum) 

žemoji premina (lot. Premna herbacea) 

lot. Solanum xanthocarpum 

imbieras (lot. Zingiber officinale)

 

Arbatos vartojimas 

1 - 2 pakelius arbatos rekomenduojama ištirpinti puodelyje šilto vandens ir gerti 4 – 5 kartus per dieną prieš arba po valgio, kamuojant pirmiesiems peršalimo ar gripo simptomams, profilaktiškai, kai aplink daug sergančiųjų arba aplinkoje siaučia virusinės infekcijos. Pagal pageidavimą, Samahan milteliai gali būti tirpinami kitame lengvame gėrime arba jūsų mėgstamoje arbatoje. Arbata saugi 

vartoti bet kokio amžiau žmonėms, įskaitant vaikus, kuriems daugiau nei 3 metai. 

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju. 

Tapk draugu Facebook tinkle