9bar batonėliai

 
 
Apie produktą:
Šie sėklų batonėliai pagaminti tik iš natūralių medžiagų, juose nėra kviečių, glitimo, laktozės, mielių ir kiaušinių. 9bar batonėliuose nėra konservantų ir dirbtinių dažiklių. Skanėstai pasaldinti ruduoju cukranendrių cukrumi, medumi ir kai kurie aplieti šokoladą primenančiu augaliniu saldžiųjų ceratonijų glaistu. Puikiausias užkandis vaikui, mamai, tėčiui, močiutei, seneliui, sportuojančiam ar niekur nespėjančiam.
 

 

Kiekviena nauja diena - tarsi lenktynės su laiku. Nepaliaujamai greitėjant gyvenimo tempui, mums reikia vis daugiau energijos, galinčios padėti įveikti dienos maratoną. 9bar sėklų batonėliai yra skanus, sotus, maistingas ir sveikas pasirinkimas, kai mirtinai trūksta energijos pliūpsnio arba kai norisi tiesiog mėgautis „be kaltės jausmo“.

Viso grūdo 9bar batonėliai išskirtiniai, kiekvienas jų kupinas skirtingų sėklų derinių – saulėgrąžų, moliūgų, aguonų, sezamų, kanapių ir linų, o kai kurie papildyti dar ir traškiais anakardžių, lazdynų ar žemės riešutais. Ir viskas apgalvota geros sveikatos labui!

Rinkitės vieną iš septynių skonių ir jauskitės žvaliai...

 

 
 
Vaisinis sėklų batonėlis, pritvinkęs maistingųjų saulėgrąžų, sezamų ir moliūgų sėklų, pagardintas džiovintais abrikosais ir datulėmis bei užlietas saldžiųjų ceratonijų glaistu.
 

 

 
 
Saulėgrąžų, moliūgų, sezamų ir kanapių sėklų batonėlis, pagardintas traškiais žemės riešutais ir ruduoju cukranendrių cukrumi.
 

 

 
 
Klasikinio skonio batonėlis, kurio receptas nesikeičia jau 30 metų. Tiesiog, kupinas saulėgrąžų, moliūgų, sezamų, aguonų ir kanapių sėklų bei užlietas saldžiųjų ceratonijų glaistu.
 

 

 
 
Vis tas pats derinys, tačiau dar praturtintas ypatinguoju ingredientu, linų sėmenimis bei pagardintas medumi ir užlietas saldžiųjų ceratonijų glaistu.
 

 

 
 
Šiame batonėlyje saulėgrąžų bei kanapių sėklų draugystė neatsiejama nuo anakardžių, migdolų ir lazdynų riešutų. O kaip gi be saldžiųjų ceratonijų glaisto, medaus ir rudojo cukranendrių cukraus? Ogi niekaip.
 

 

 
 
Ne tik gardus, bet ir labai dailus, nes gausiau nei kiti papuoštas moliūgų sėklomis. Paskanintas medumi, ruduoju cukranendrių cukrumi, kaip ir visi kiti, kupinas saulėgrąžų, sezamų, aguonų ir kanapių sėklų.
 

 

 
 

Pagamintas su meile ir 100% organinis, iš sertifikuotų ingredientų, su saulėgrąžomis, moliūgų, sezamų, kanapių sėklomis, medumi, ruduoju cukrumi ir saldžiųjų ceratonijų glaistu.

 
 

 

Tapk draugu Facebook tinkle