Natūralus rudasis cukranendrių cukrus

 
 
Apie produktą:
 

Išskirtinė cukranendrių cukraus savybė – jis neiškreipia patiekalų skonio, o anaiptol, paryškina jų aromatą, pagerina skonį ir išvaizdą. Dažnai rekomenduojama baltąjį runkelių cukrų keisti nerafinuotu cukranendrių cukrumi, mat jis praturtina maistą vitaminais ir mineralais, yra lėčiau įsisavinamas, suteikia energijos, patiekalus praturtina geru skoniu ir kvapu, prailgina jų tinkamumo vartoti laiką.

 

 
 

Nerafinuotas cukranendrių cukrus – sutirštintos cukranendrių sultys.  Šio augalo sultys perdirbamos keliais etapais – išgarinamos, sutirštinamos ir gaunamas minkštas, „šlapias“ rudasis cukrus, kuris gali būti nuo šviesios iki beveik juodos spalvos, kuri priklauso nuo melasos, juodojo salyklo kiekio. Kuo tamsesnis cukrus, tuo melasos jame daugiau, tuo daugiau natūralių vitaminų ir mineralų.

Dažniausiai cukranendrių cukrus yra birus, švelnaus karamelės skonio ir gaminamas cukranendrių sultis tirštinant, džiovinant ir susmulkinant. Žinomos kelios rudojo cukranendrių cukraus rūšys, besiskiriančios melasos kiekiu.

Nerafinuotas cukranendrių cukrus suteikia nepakartojamo skonio kepiniams, desertams ir kitiems konditerijos gaminiams, gėrimams - kavai, o ypač arbatai. Aukštos kokybės dėka, ši cukraus rūšis naudojama alergiškų žmonių mityboje, kai kurios rudojo cukraus rūšys yra neatsiejama japonų virtuvės dalis.

 

 

 

 

"Dodo Cukrus" Coffee Crystals

Coffee Crystals idealiai tinkamas kavai. Cukrus kavoje tirpsta lėtai, ir atskleidžia visą skonį ir saldumą.

Šis cukrus itin tinkamas sausainių, bandelių įdaro gaminimui, taip pat pudingams, meduoliams ar ledams.

 

 

 

 

"Dodo Cukrus" Dark Muskovado

Muskovado cukrus yra stipraus melasos kvapo, tamsiai rudas ir labai drėgnas.

Muskovado cukrus puikiai tinka meduoliams, marinatams, padažams, karštam vynui gardinti. Juo gardindami airišką kavą suteiksite jai dar stipresnio skonio, o gardindami arbatą išgausite nepaprastą skonį.

 

 
 

"Dodo Cukrus" Demerara

Demerara - upė, tekanti Gajanoje. Demerara cukraus rūšis gaminama iš šiame regione augančių cukranendrių. Šis cukrus puikiai tinka gardinti vaisių desertams, keksams, pyragams, padažams bei sirupui pagardinti. Šiuo cukrumi paskaninta kava jus nustebins ypatingu skoniu.

 

 
 
 

"Dodo Cukrus" Golden Granulated

Šviesiai geltonų kristalų cukrus, itin tinka kavai, arbatai, košėms, vaisių salotoms ir kitiems desertams.

 

 
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.
 

Tapk draugu Facebook tinkle