Vaistažolės

Įvairių augalų – lapų, žiedų sėklų, žievės ir šaknų panaudojimas gydymo ir sveikatos stiprinimo tikslais – seniausias pasaulyje žinomas gydymo būdas. Žmonės seniai žinojo, kad gyvosios gamtos skleidžiama energija ir augaluose tūnantys vitaminai, fermentai, pektinai, organinės rūgštys, eteriniai aliejai, rauginės ir mineralinės medžiagos gerina mūsų savijautą.

Gamtoje priskaičiuojama apie dvylika tūkstančių augalų rūšių, laikomų vaistais. Dažnai augalai priešpastatomi cheminiams vaistams, nors vyrauja nuomonė, jog augaliniai preparatai, nors veikia lėtai, turi silpnesnį šalutinį poveikį.

Vaistiniai augalai labai svarbūs farmacijoje, iš augalinės žaliavos gaminami įvairiausi vaistai.

Iš vaistažolių gaminamos tinktūros, mikstūros, tepalai, balzamai, ekstraktai, nuovirai, trauktinės, ištraukos, milteliai ir pan. Pasitelkiant augalus, atliekamos inhaliacijos, dedami kompresai, daromi pavilgai.

Mūsų parduotuvėse rasite gausų pačių reikalingiausių sveriamų vaistažolių asortimentą. Žolelės visuomet šviežios, tad bet kuriuo metų laiku galėsite rasti.

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio, augalų aprašymai ir patarimai surašyti vadovaujantis patikimais literatūros šaltiniais. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, pasitarkite su gydytoju, vadovaukitės savo nuomone ir atsižvelkite į individualius poreikius.

 

 

 
 
 
 

Tapk draugu Facebook tinkle