Akišveitė

 
 
Apie produktą:
Akišveitės nuo seno naudojamos medicinoje. 
 

 

.

Akišveitės auga uolose, kalnuose, pajūryje, pievose, pakelėse, sausuose miškuose, ganyklose, viržynuose.

Vaistinei žaliavai renkama antžeminė augalo dalis jam žydint.

Liaudies medicinoje akišveitės nuovirai tiek išoriškai, tiek vidiniai vartojami .

Įdomu

Akišveitės yra pusiau parazitiniai augalai. Paprastai jos parazituoja ant žolinių augalų šaknų (dažniausiai ant baltojo dobilo arba įvairių gysločio rūšių), bet augalams – šeimininkams didesnės žalos nepadaro, nes yra vienmetės, be to, jų šaknys į augalus giliai neįsikeroja.

 

Patarimai

Akišveičių arbata

1 - 2 arbatinius šaukštelius akišveičių žolės užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite uždengus 10 min., kad pritrauktų. Gerkite po 1 – 2 puodelius per dieną .

 

Kamuojant akių miežiui naudingi kompresai lygiomis dalimis sumaišius vaistinių ramunių žiedus ir akišveites ir šaukštą mišinio užplikius stikline verdančio vandens. Palaikius pusvalandį, kad pritrauktų, arbatoje reikia mirkyti vatos tamponus ir dėti ant akių. Laikyti 10 min.

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle