Paprastasis erškėtis

 
 
Apie produktą:
Prinokusių erškėčių vaisiuose yra vitamino C, beta karoteno, B1, B2, PP, P, K, E, angliavandenių (gliukozės, fruktozės sacharozės), pektinų, organinių rūgščių, eterinio aliejaus, raugų, dažomųjų ir mineralinių medžiagų (kalio, natrio, kalcio, magnio, fosforo, geležies, molibdeno, cinko, vario ir kt.), fitonicidų, flavonoidų, katechinų ir kitų biologiškai aktyvių junginių.
 

 

Paprastasis erškėtis (lot. Rosa canina) – daugiametis dygliuotas vasaržalis krūmas, rožės protėvis, augantis pamiškėse, miško aikštelėse, šlaituose, krūmynuose, pakelėse ir pan.

Vaistinei žaliavai renkamos uogos (vaisiai).

 

 

Svarbu: erškėtuogių nerekomenduojama vartoti sergantiems opalige, tromboflebitu, kraujotakos ligomis, padidėjus kraujo krešėjimui. Jei žmogus alergiškas žemuogėms ir braškėms, erškėčių uogų geriau taip pat geriau nevartoti.

Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

 

Tapk draugu Facebook tinkle